Plán útěku (2013)

Dobrý akční film s poměrně zajímavou zápletkou. Filmu opravdu pomohlo obsazení, které by si přál snad každý režisér novodobých akčňáků (mluvím o dvojici Stallone a Schwarzenegger). Není sice nijak extrémně zajímavý, ale stojí za to ho shlédnout už jen pro tu řežbu.

Dr. House (2004) (seriál)

Bezesporu jeden z mých nejoblíbenějších seriálu. Hned po prvním díle si zamilujete sarkastické a tak zvláštně humorné charisma Gregoryho House, který si nebere servítky se žádným zaměstnancem, ba ani s pacientem. Každý případ je něčím zvláštní a originální. Pokud se zrovna nudíte a nevíte co máte dělat, rozhodně vám doporučuji pustit si byť jen pár dílu.

Balada o Busteru Scruggsovi (2018)

První povídka byla velmi dobrá a tak trochu jsem doufal že takový bude i celý film. Druhý a třetí příběh byl sice o něco slabší, ale také se mi líbily. No a u těch poslední tří si nejsem jistý zda jsem ten film ještě vnímal nebo jen doufal v konec. Snímek mohl být také kratší, 132 minut je na takovýto styl filmu možná až moc. Každopádně i přes to v tom bylo jakési kouzlo a neobyčejný humor, kterému jsem se rád zasmál.

Aquaman (2018)

Od tohoto filmu jsem nic moc neočekával, a proto mě v závěru velice překvapil. Příběh byl poměrně zajímavý (berme v potaz že je to DC) a ani za vizuální efekty se režisér určitě nemusí stydět. No a kdo by přece nemiloval redheadky.