Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 9 bodů
millhauzz
Milan Švec
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Československo
Česko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Temný rytíř
(2008)
Smrtonosná zbraň
(1987)
Poslední skaut
(1991)
Star Trek
(2009)
Transformers
(2007)
Sin City - město hříchu
(2005)
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
(2002)
Nespoutaný Django
(2012)
John Wick
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(16)
Dr. Hawkeye
Charlizee
Eyron161
Betykar
sjue
Ama
mayinka
skybka
iamkain
wassty86
magda
Dráček
haoyun
dromid
PLLurex
spajk420
Časové pásmo bylo změněno