Psanec Josey Wales (1976)

Clint se pro tenhle žánr narodil. Výpravnej příběh Joseyho Walese o pomstě má skvělou zaprášenou atmosféru drsnýho divokýho západu, zajímavý postavy a především Clinta Eastwooda s jeho věčně nasraným výrazem, v tomto případě ještě poháněnej starou dobrou pomstou.

The Shrine (2010)

Parádní kousek o boji s démony a ďábly. Tentokrát se do průseru dostane novinářská parta v polským zapadákově. Pravda je, že to chce trochu trpělivosti, ale celkovej dojem je nakonec víc než dobrej.

Alien: Ore (2019)

Zatím nejpovedenější a nejstrašidelnější kraťas téhle minisérie.

Bengálský tygr (2010)

Nervydrásající naháněčka, kde sexy holčina svádí boj s hladovým tygrem v uzavřeným baráku a při tom musí ještě chránit svýho autistickýho bráchu. Možná neuvěřitelný, ale zatraceně dobrý. Od chvíle kdy hrdinka zjistí, že jsou zavřený v baráku s tygrem, by se ta napjatá atmosféra dala krájet a ke všemu Briana Evigan je naprosto skvělá, týhle holce se prostě musí fandit. Překvapivý a výborný.

Jízda do pekel (2001)

Slabounkej odvárek od filmů jako Duel nebo Stopař a ještě k tomu příšerná nuda. Walker a Zahn byli jako dvojice skoro nesnesitelný. Slabota

Věc (1951)

Sci-fi ano, horor určitě ne. Nejpůsobivější na tomto filmu je asi to polární prostředí. Ze začátku se o nějakým napětí dá mluvit, ale to rychle to upadá a zbude jen předlouhá konverzační naháněčka. Co si budeme povídat, kdyby nešlo o inspirační film pro Carpentorovu Věc, tak bych se na to nepodíval.

Alien: Night Shift (2019)

Z dosavadních tří kraťasů je tenhle nejslabší. Atmosféra by byla, ale je to málo působivý.

Alien: Specimen (2019)

Další minipříběh z vetřelčího vesmíru. Temný prostředí, dusná atmosféra a jeden hnusák :-)

Alien: Containment (2019)

Fajn kraťas připomínající, že Vetřelec ještě neupadl do zapomnění. Super potitulková scéna :-)

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Velmi povedená minisérie ze zákulisního prostředí. Bavil jsem se u každýho dílu, líbí se mi drsnější humor i ty absurdity, proč ne, je to neokoukaný a na mě tenhle styl funguje.