Pahorek Pork Chop (1959)

Oproti Odvážlivcům zlepšení. Milestone byl technicky zdatný režisér, takže se na to kouká docela dobře. Peck sympaťák. Množství známých tváří v komparzu potěší. I stopáž je přiměřená. Bohužel, děj je jednoduchý a místy to zákonitě nudí. A postava korejského DJ majstra byla na přesdržku. 60%

Odvážlivci (1954)

Naprostý průměr. Snímek se sice odehrává v hezkém prostředí a za 2. světové, ale nedává divákovi to, co by chtěl. Akční scéna je vpodstatě jen 1. Tempo je místy pomalé jak ochmelka při mluvení. Zadní projekce vtipná. Protože se většina filmu odehrává v noci, tak to šikovnělo zamaskovalo herce, takže si nemůžu stěžovat na jejich výkony (kromě tý debilní báby v kostele). Hudba poslouchatelná. Dabing slušný. Zkrátit o 20 minut a mohla to být slušná válečná jednohubka. Takhle jenom průměr, ale moc jsem se nenudil. 55%

Stříbrné sedlo (1978)

Tohle se docela povedlo. Fulci měl velký potenciál, protože režírovat uměl, bohužel ho vyplítval v průměrných hororech. Toto je řemeslně i herecky slušná práce. Jen ty výskoky po výbuchách si mohli odpustit. A za postavu pana Hada nemůžu jít pod čtyři hvězdy. 70%

Tyranosaurus junior (1994)

Tenhle film je tak debilní a nuceně vtipný, že vtipnej vůbec není. Jedna hvězda za celkem hvězdný cast a druhá za pana doktora a Helgu (nebo jak se jmenovala) a jejich potvůrku, která rozpoutala místy slušně krvavá dobrodružství.

Křížová cesta Šaolinem (1976)

Má to sice celkem tempo, ale bitky za moc nestojí (až na bitku ze dřevěnými muži). Lo Wei byl packal. Scény s tím ožralou a lítající bábou extra debilní. Vysoká hodnocení těchto filmů nechápu. A ty katastrofální zoomy! A jeden číňan vypadá jak Stay12:))) Ale nakonec tomu dám tu nejslabší možnou trojhvězdu. 50%

Pěst plná hněvu (1972)

Totální hovnařina. Debilní děj, debilní herci, debilní hudba, debilní dialogy, debilní režie, debilní dabing, debilní všechno. Jen za těch 10 minut bitek a za celkem nadějný úvod s westernovým hudebním motivem, který mě navnadil, dám 50%.

Babovřesky (2013)

Jednička je jediný díl z trilogie, na který bych se i kouknul znovu. A ta hlavní písnička je fakt chytlavá. 35%

Babovřesky 2 (2014)

Tak tohle bylo zatím to nejhorší, co Troška stvořil. 15% a skoro odpad.

Babovřesky 3 (2015)

Lepší než dvojka. Aspoň je to kratší a scénka Motooor!! mě opravdu pobavila. Jest ovšem pravda, že nebýt Zimi a jeho dvou kumpánů, kteří zprostředkují skoro všechny vtipné situace, byl by to nudný odpad. Původní hodnocení ale nakonec o hvězdičku snížím. Hold v kině mají ty filmy lepší atmosféru než doma na mobilu. 20%

Crackerjack 2 (1997)

Brožová a Roden jako záporáčtí pohůnci top, doktor Radek Zelenka s modely vláčků v kufru genitální, sexuální scéna Martincové neuvěřitelná. Fakt, že únos vlaku vyšetřují vpodstatě 2 policajti je to nejvíce normální na téhle mántákovině. 25%