Úžasná paní Maiselová - Zatančíme si? (2018) (epizoda)

Chudák Abe nejdřív Midge a teď Noah. On to má teď těžký. Ale Tony ho hraje bravůrně.  Sice mě mrzí, ze už dovolená skončila ale máme se určitě na co těšit.

Úžasná paní Maiselová - Půlnoc v Concordu (v hotelu Concord) (2018) (epizoda)

Catskills je úžasný místo! Baví mě to tam. Všichni jsou uvolnění a je tam zábava. Takže mě těší, že dovolená nebyla jen na jednu epizodu. Ale nejlepší scénka je závěrečná scéna, kdy Abe zjistí, že je jeho dcera komička. Tony Shalhoub exceluje. Ale je mi ho líto, takový vtipy na jeho adresu dělat nemusela. J

Úžasná paní Maiselová - Dovolená! (2018) (epizoda)

No tak tohle bylo naprosto úžasný!! Tahle epizoda se povedla. Strašně se mi líbila. Abeho cvičení v kombinéze či jak se furt snažil spočítat aby nebyl opilý. Do toho Rose chtěla aby si její dcera našla muže. Geniální! Parádní dovolená.

Úžasná paní Maiselová - Mučírna (2018) (epizoda)

Abe a Rose jsou ty nejlepší komici. Společně tvoří skvělou dvojci, ale i odděleně. Z Abeho hlášek umírám.  To jak musí odejít, dříve z hodiny ale i tak furt učí a pak malém dostane infarkt. Bomba!

Můj přítel Monk - Pan Monk a konec 2/2 (2009) (epizoda)

Tak a je konec. Tenhle seriál mám ráda. Je skvělý, že se Monk konečně dozvěděl pravdu. I když mohlo, mít zabití horší důvod. Ale následné setkání s Molly a sestřih záběrů, člověka dojme. Krásně, ten seriál ukončili a důstojně. Všechny linky, se nám vlastně ukončil. Randy konečně našel tu pravou lásku, Leland pochopil Monka s jeho láskou Trudy. No a Monk, je znovu konečně šťastný.   Určitě mi tenhle seriál bude chybět.

Pod hladinou (2023) (seriál)

Nebylo to až tak špatný. Samozřejmě znám lepší seriály ale zas musím uznat, že to mělo skvělý příběh. Jako potápěč, který se boji vody. Strašně skvělý nápad. Také, konečně přišlo prostředí, který tu ještě nebylo ale vůbec by nevadilo, kdyby to mělo víc dílů. Zdálo se mi to takový uspěchaný.

Volha - TEL-EVÍZE (2023) (epizoda)

Za mě zatím nejlepší díl. Pěkně se nám to rozjelo. Je super, že Česká televize ukazuje jak to doopravdy bylo a nebyla to žádná prdel. Jsem ráda, že už máme demokracii, a tak si můžeme říkat co chceme.

Velká filmová loupež (1986)

Čekala jsem od toho lepší film. Úžasný herci na jednom platně a vlastně příběh nic moc a je to obrovská škoda. Jedna scénka mě pobavila a proto místo jedné hvězdičky dávám dvě. A to scénka je, jak Lábus je učitelka a Kaiser představuje její žáky. Jinak film je zklamání.