Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Sialene a zaroven krasne...sialene krasne? Som skutocne rad ze som na tento film natrafil a pozrel si ho. Nadhera!

Houbičky (2007)

MUSHIEEE!!! Horory teda nemusim ale tento sa mi pacil! Perfektna mraziva atmosfera, strhujuce tempo, velmi pekne znazornene halucinacie. Cely cas som bol zatlaceny v kresle, sem tam sa striasol - mykol, popri tom som spominal a porovnaval ;) Mna teda tento film plne uspokoji, dostal som viac nez som cakal!! (Ako tak kukam mozno to funguje len na "experienced")

Hollyrock-a-Bye Baby (1993) (TV film)

Proste flintstonovci...o tom jak sa stanu starymi rodicmi.

Sejmi je všechny (2007)

Toto snad nemohlo byt myslene vazne? Tak primitivne, hlupe, zmatene,... Hlavneho hrdinu vkuse pozierajuceho mrkvu so schopnostami za ktore by sa nemusel hanbit ani Chuck Noris prenasleduje nesmrtelny zloduch s jasnovideckymi schopnostami...? WTF? Velkoryso davam * za prvych par sekund a celkovo dobru hudbu, inac vsetko zle zle zle.

Sejmi eso (2006)

Strasne pokazene wannabe...

Před soumrakem (2004)

Podla mna este lepsie nez "jednotka" - uplne som to zral, hltal...genialne, nadherne...nikdy som si nemyslel ze romanticky film moze byt tak uzasny!

Flákač (1990)

No nic moc...dajme tomu jedna hviezdicka za toho stareho anarchistu a jedna za tvmagora...nejako nic viac som tam nenasiel.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Komedii o policajtoch je dost a dost kvalitnejsich ako toto...az na par uskrnuti a par fajn narazok na filmy som sa nudil, je to aspon o pol hodinu natiahnute.