The Millenium Bell (2000) (koncert)

The Art in Heaven...silvestrovsky koncert, uzasna atmosfera. Oldfield skvely ako vzdy, to nema zmysel komentovat je to proste genius.

SOS (2004) (pořad)

Je fakt ze niektore sketche su slabsie...ale zas niektore su vynikajuce a celkovo si myslim ze taketo nieco na slovensku chybalo. Ja ich pozeravam velmi rad.

Mafstory (2006) (seriál)

Fajn serial...kazdy tyzden ma prekvapia nejakou novou, skvelou hlaskou. Navyse si myslim ze parodovanie sedlakov co sa hraju na mafianov je aj celkom zasluzna cinnost.

V Číně jedí psy (1999)

Pre mna vynimocny film, na konci ktoreho som sa pytal sam seba ako som sa mohol smiat na takych zvratenostiach, ako som sa mohol stotoznit s takymi netvormi a ako to ze sa mi to tak pacilo a chcem to vidiet znova :)

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Toto nie je obycajny serial - zmenili mi pohlad na svet, pristup k zivotu, filozofiu,... Tito pani su geniovia!

Gauneři (1992)

Film pri ktorom som zazil svoj prvy "filmovy orgazmus" a zacal sa skutocne zaujimat a vyhladavat dobre filmy (v podstate som tu na csfd kvoli tomuto filmu)...nic tak uzasne som ale odvtedy nenasiel.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Pre mna uplne dokonaly, genialny film...divim sa tak nizkemu hodnoteniu - asi to funguje len na zasvatenych a netriezvych.

Svéráz národního rybolovu (1998)

Je to taka seria komedii kvazi kamenak...taky rusky kamenak...ale inteligentnejsi, krajsi, lepsi...absurdnejsi...s krasnou prirodou a ziadnou modrou gebuzinou pre impotentov ale s VODKOU...vela vodky = prijemny zazitok ;) Odporucam celu seriu.

Křižovatky (1986)

Super film. Na svoje si pridu hlavne fanusikovia blues ale aj ti co skratka maju radi zvuk gitary. Ako napriklad ja. Fakt odporucam pozret – zaverecny "Cutting heads" gitarovy duel so Steve Vaiom je naozaj nezabudnutelny.