Roboti (2005)

Narozdíl od jiných musím konstatovat, že se jedná o velice milý a povedený film. O obyčejných robotech s velkými sny a dobrým "srdcem" , kteří bojují proti zlu. Mého 7-letého synovce film naprosto uchvátil a ani já se nenudil.

Hook (1991)

Plně souhlasím s Galadriel. Film je opravdu výborný a nedoceněný. Nerozumím karlosovi80 (nic osobně), proč píše; "komentováno z dnešního pohledu - 3hvězdičky", a že dříve jako dítě na tomto filmu byl 5x za sebou. Tento film je určen hlavně pro dětského diváka, navíc je to film z roku 1991, takže už není nejnovější. Proč tedy 3hvězdy ne 5hvězd karlos80? To bychom třeba filmu Sedm statečných mohli dát taky míň hvězd, jen proto, že už nemá takovou obrazovou kvalitu a že jsou dnes akčnější filmy..

Fenomén Gott (2009) (TV film)

Pohodový hudební dokument, který ale nejde tolik do hloubky. Nicméně přesto nám občas dovolí nahlédnout do Karlovi duše, ale mohlo to být i o dost lepší. Někteří hodnotící se zde zaměřili spíše na hodnocení Karla Gotta, než na hodnocení samotného filmu. ;-)

Jeskyně žlutého psa (2005)

Nejde o strhující záležitost, přesto doporučuji všem shlédnout. Při sledování filmu se mně mimo jiné vynořila tato otázka; Jaký život je lépe žít, s mongolskými pastevci nebo v našem uspěchaném a přetechnizovaném světě..

Jumanji (1995)

Velice povedený film, který nepostrádá napětí, dobrodružství a nápad. Když jsme před lety šli s kamarádem z premiéry tohoto filmu, byli jsme ještě natolik myšlenkami u filmu, že jsme si v automatu natočili dvě kávy do jednoho kelímku. ;-))

Forrest Gump (1994)

Výborně natočený na city působivý film, 5 hvězd nedávám ze stejného důvodu jako Marigold. Výborná hudba, ještě dodám, že kamarád po tomto filmu přestal kouřit. ;-)