Válka světů (2005)

Jako kluk jsem četl Válku světů několikrát a musím říct že film naplnil mé představy, ponurá atmosféra vystihuje i moje představy při čtení knihy. Až na pár drobností velmi dobře provedeno.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Nejprve jsem moc nevěřil zdejším kritickým komentářům, ovšem bohužel musím jim dát za pravdu a to hlavně co se týče děje, mohla být Saxána mnohem lépe natočena. Pohádkové postavy a prostředí vytvořené animací, hold špatný děj nezachrání. Nejprve jsem chtěl dát dvě hvězdičky, ke konci filmu ovšem zbyla jen jedna. škoda

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pěkně natočeno, exteriéry i interiéry v HD rozlišení opravdu vyniknou a k tomu dobré výkony herců a zajímavý příběh.

Prometheus (2012)

Vizuálně úžasné (viděno v IMAXU), začátek slibný, dále to dějově za moc nestálo. Ale třeba nás překvapí dvojka..

Odcházení (2011)

Film jsem zatím neviděl a těším se na něj. Jen taková perlička; uživatel Pilda17, který hodnotí film třemi hvězdičkami v komentáři mimo jiné píše; "Václava Havla vůbec nemusím, jako člověk a politik mi vadil celý život." Jen dodám, že uživateli Pilda17, v době kdy Václav Havel ukončil svůj poslední prezidentský mandát bylo 11let. ;-)

Kontakt (1997)

Kéž by bylo natočeno více filmů jako je Kontakt...

Hrabě Monte Cristo (2002)

Knihu od Alexandra Dumase jsem četl několikrát, nemyslím že zpracování tohoto filmu je tak špatné jak zde někteří uživatelé píší. Spíše bych řekl, že film je trochu zjednodušený, ale určitě stojí za zhlédnutí.

Bathory (2008)

Opakoval bych se, proto jen napíšu, že se zcela ztotožňuji s komentářem Galadriel. Film je podle mě nedoceněný a zasloužil by si minimálně 70%.

Věk zrady (1993) (TV film)

Na televizní film, velice povedené. Šarmantní sympaťák Bryan Brown a pěkná Amanda Pays, svalovec Matthias Hues a k tomu atmosféra starého Říma se zajímavou zápletkou.