Specialisté - Skythové (2022) (epizoda) odpad!

Rusáci sem, rusáci tam, rusáci všude, kde se podívám. Nechcete jít s tou politickou agitkou do prdele ? Nejvíc pobavil Dejdar s blábolem, že na Krymu se děly zvěrstva. :DD To si nějak popletli soudruzi s Donbasem, cca 7 let ostřelovaným ukáčkama, ne ?

Monstrum (2022) (seriál)

Psal jsem původně dost dlouhou stať, ale defacto to jde shrnout jen do jednoduchého konstatování, že něco tak zoufale nudného jsem už dlouho neviděl. Vydržel jsem první 4 díly a doufal, že se to snad nějak zlepší, ale bohužel ...

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

To, co mě děsilo v trailerech, se stalo bohužel skutečností. Zničeno vše nádherné, co na mě dýchalo z LoTRa. Je to pryč. Jeden zdejší duševní titán nastoupil svou osobní "svatou válku" a uráží jiné recenzenty s opačným názorem. Nevím teda co sjíždí, ale bude to asi dobrej matroš.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda)

To, co mě děsilo v trailerech, se stalo skutečností. Zničeno vše nádherné, co na mě dýchalo z LoTRa a zůstala jen sterilní, genderově a etnicky vyvážená moderní ne-pohádka. Pěkné scenérie a hudba to nezachrání. Jeden zdejší duševní titán, urážející jiné recenzenty s opačným názorem, v tom prý cíti Tolkienovu poetiku. Nevím teda co sjíždí, ale bude to asi dobrej matroš.

Hořký svět - Dědictví (2022) (epizoda)

Další "Primácká" tragédie. Jestli si takhle na Primě představují komedie .... Po tom zoufalství zvaném Pálava už mě ale asi nic nepřekvapí. Sám žasnu, že v mých očích je hloupoučký Polda s Matáskem ve srovnání s tímhle skoro na Oskara.

Pálava - Štístko (2022) (epizoda) odpad!

Zkusil jsem ty první dva díly a za mě, jako "pálavského rodáka" obrovské zklamání. To snad ani nemělo žádný děj, pokud nepočítám nekonečné putování se stromkem. Nikdy bych si nemyslel, že to napíšu, ale to už i ti Vinaři byli lepší. Jestli chtěl sponzor Vican z Mikulova udělat hezkou reklamu na Pálavu a okolí, tak měl zaplatit natočení dokumentu (nebo další Bobule ?). Bylo by to levnější a splnilo by to účel daleko lépe, než tato hrůza.

Pálava - Houby (2022) (epizoda)

Zkusil jsem ty první dva díly a za mě, jako "pálavského rodáka" obrovské zklamání. Nikdy bych si nemyslel, že to napíšu, ale to už i ti Vinaři byli lepší. Jestli chtěl sponzor Vican z Mikulova udělat hezkou reklamu na Pálavu a okolí, tak měl zaplatit natočení dokumentu (nebo další Bobule ?). Bylo by to levnější a splnilo by to účel daleko lépe, než tato hrůza.

Navalny (2022)

WTF !! :DD  Co tohle bylo za sci-fi ? Krásný ukázka, že když se chce, tak správně určenou a důkladně vytříděnou hromádkou informací, lze dospět ke předem určenému výsledku. Je to sice hrozná lopota ta propaganda, ale za ty prachy to stojí.

Koncert pro Ukrajinu (2022) (koncert) odpad!

Pokrytectví v přímém přenosu. Ti s rozumem na pravém místě vědí, ti nezatížení fanatismem či hloupostí ještě můžou prozřít a pochopit, že každý následek má taky svoje příčiny a že svět není černobílý. Ten zbytek mi může vlézt na záda.

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

Tak takovou nudu jsem fakt nečekal ! Někomu možná stačí ukázat policii ve Škodách Favorit, popř. zmínit veksláky a "ukázat" Mrázka, Jonáka atd., ale mně to fakt nestačilo. Děj se bez šťávy totálně plácal od ničeho k ničemu.