Seveřan (2022)

Mám rád vikingy, mám rád severské prostředí, takže tento film měl u mě skoro vyhráno. Překvapil super příběhem a hlavní postavou. Opravdu super zážitek. Není to jen bezduchá řežba na meče.

V temnotách (2022)

Napínavý a zajímavý film o pralidech. Líbilo se mně to.

Jednorožci vs. medvídci (2022)

Zasraní medvědi, tolik hodnejch jednorožců chtělo žít v míru a stejně chcípli. Zasranej fanatismus. Skvělej animák.

Máš někoho doma (2021)

Průměrná vyvražďovačka, kterých byly mraky. Prostě Vřískot ani Tajemství loňského léta to není. 2*

Pět nocí u Freddyho (2023)

Horor spíše pro děcka. U tohoto filmu se snad nemůže nikdo bát. Hru znám jen okrajově, ale stejně to nebylo špatné. Pobavil jsem se. Taková v pohodě blbůstka.

Violence Action (2022)

Je to prostě převedený styl japonského anime do hraného filmu se všemi mínusy i plusy. Moc povedené to nebylo. 2 až 3*

Bod obnovy (2023)

V podstatě se mně líbil vizuál a hudba, herci také OK. Výhrady bych měl k dialogům, ty mně přišly dost hrané a strojové. Zápletka celkem v pohodě. Snad se bude točit více takových filmů a postupně se budou zlepšovat. Teď zatím takový lepší průměr. 3*

Půlnoční klub (2022) (seriál)

Pár prvních dílů mě bavily hodně. Poslání dva díly nudily. Vyprávěné příběhy byly lepší než celý děj v sanatoriu. Někdy je i dobře budována atmosféra. Dalo se. Jestli bude druhá série, tak si ji pustím.