Kriminálka Anděl - Klášterní tajemství (2011) (epizoda)

Nenáročný díl o vraždě na zámku a ukradených obrazech. K týmu se připojuje Cibulková, která řeší krádeže památek. Celý díl se nese v poklidu, napětí žádné. Průměr.

Kriminálka Anděl - Miluj bližního svého (2010) (epizoda)

V podstatě tři čtvrtě dílu se nic neděje, sledujeme potencionálního pachatele, ale pak se na něj nachystá past a o drama je postaráno. Díky tomu nápadu, pasti a pak i výslechu lehčí nadprůměr.

Ordinace v růžové zahradě - Klid, paní Šillerová (2020) (epizoda)

Darek se stává čím dál víc oplzlejším ve smyslu vraždil jsem, ale klidně se nabídnu s pomocí Mázlovic rodině, když je Mázl ve vazbě. Paní Šilerová má jít po týdnu odložené operace konečně pod kudlu, ale mladý Mára bude mít před sebou jiný velmi těžký případ. Mladý Mázl musí zvládnout postarat se o děti, ale vysvětlit dětem, co se děje se starým Mázlem, to už je nad jeho síly. Další z řady průměrných dílů.

Ordinace v růžové zahradě - Vzpomeň si (2020) (epizoda)

Další dráma na obzoru - šikana na škole, chlapec, co dostal nakladačku, leží potlučený v nemocnici, agresor Lukáš Bursík ničeho nelituje, což se mu ke konci dílu stane osudným. Mázl to přežene a doputuje do vazby díky svým činům. Takový z těch lepších dílů.

Německé pohádky - O duchu v lahvi (1973) (epizoda)

Spíše horor než pohádka. Synek v lese najde láhev, ze které někdo žádá o propuštění. Propustí jej, ale probudil pouze šílené zlého ducha. Ten hrozí, že chlapíka zahubí, ale synek ho převeze. Pro dospělé možná dobré, pro děti ale spíše strašidelné. Hudba: Ladislav Simon

Německé pohádky - O čiperné Markétě (1973) (epizoda)

Markéta slouží u zámožného pána společně se svým nemotorným bratrem. Jednoho dne pán pozve na večeři hosta a chce mít dvě pečená kuřata. Jenže nemotora vše kazí a navíc i sní. Jenže to by nebyla chytrá Markéta, aby tento problém nevyřešila. Vtipné, svižné a pohodové.

Kriminálka Anděl - Lidská skládačka (2010) (epizoda)

Tentokrát to hodně připomíná Případy 1. oddělení, jen tady to bylo takové "novácké". Ale i tak velmi povedený díl o neznámé mrtvole, ze které se našla pouze část ruky a noha. Druhý případ s dalším nezvěstným, na kterého se přišlo v souvislosti s prvním případem, už tolik zajímavý nebyl.

Kriminálka Anděl - Minuta ticha (2010) (epizoda)

Asi to spíš chtělo oba zajímavé případy řešit v dvou samostatných dílech. Takto je to místy chaos, kdo, koho, kde a jak. Ale i tak velice dobrý začátek série, laťka byla nasazena docela vysoko. Zaujme tu především manžel z rozestavěného penzionu, to je fakt "borec", jak umí bez mrknutí oka tahat policajty za nos. Druhý případ byl spíše od začátku jasný, jen bylo otázkou jak.

Lví hlídka - Return to the Pridelands (2019) (epizoda)

Kion se svou partou se vrací do Lví říše, kde ovšem v době, kdy byly u Stromu života, vznikla nová Lví hlídka. A tak se obě party musí domluvit na pravidlech a na novém lvím králi. Slušný závěr celého seriálu.

Lví hlídka - Série 3 (2019) (série)

Ve třetí sérii postavy malinko zestárly, příběhy jakoby byly maličko vážnější, ale hodně dílů mělo i velmi vtipné momenty. Děti se tetelili blahem, takže i já byl spokojen.