Noční rande (2010)

Velká očekávání, hořké zklamání. Nejhorší film Shawna Levyho, který nezachránil ani Steve Carell ve kterého jsem tolik doufal. Celkem jsem se asi 3x zasmál, jinak mi tento humor přišel moc křečovitý až trapný. Tu jednu hvězdičku dávám za celkem povedenou hudbu a za toho hermafrodita. Čekal jsem prostě víc.

Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)

Velmi kvalitně zpracovaný seriál o Johnu Silverovi. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů mého dětství.

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

15 minut na začátku mě jako malého kluka pěkně děsilo, ponurá atmosféra a děsivé masky..... Film se ale pěkně rozjede a v Christianu Baleovi se pomalu objevuje jeho herezký talent, který graduje při loupení Hispanioly a při soubojích muže proti muži. Další herecké obsazení je také kvalitní. Památného Johna Silvera, kterého v jeho novodobých zpracováních jiný nepřekoná a ve starších verzích je pro mě na druhém místě hned za Brianem Blessedem ze seriálu Silverův návrat na ostrov pokladů z roku 1986.

Duch boje (2008)

Ze začátku jsem v ději trochu tápal, ale poodkrývalo se postupně vše potřebné. Moc pěkné choreografie bojového umění navíc dodaly filmu onu jiskru. JeeJa je talent.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

No místy jsem se opravdu bavil, ale bohužel ani John Travolta tento pokus o film nemohl zachránit, spíš jsem asi dal tu jednu hvězdu kvůli němu.... Pokud je celý film takový nijaký, nevylepší ho ani jeden dobrý herec.

Góóól! III. (2009)

Škoda že skvěle rozehranou partii prvního a o trochu slabšího druhého dílu nedotáhli do konce!!!

Avatar (2009)

Neuvěřitelně barevný svět, ve kterém všichni žijí ve vzájemné symbióze. No a že neuhádnete, který tvor jim to chce zkazit? Člověk, jaké překvapení. Tohle prostě musíte vidět ve 3D. Postavy, rostliny, zvířata ba i zvuky přírody vás vtáhnou na filmové plátno jako nikdy předtím. Ať si zde nekteří píší své, pro mě to byl nádherný zážitek, vlastně to byl pro mě takový výlet do světa do kterého bych se s chutí sám někdy vypravil. James Horner měl pod taktovkou hudbu a efektně a s citem dokresloval děj. Pokud se chystáte na některý z nabízených filmů do kina, rozhodně si vyberte tento, nebudete litovat...