Volejte Saulovi - Ten správnej člověk (2020) (epizoda)

Už jen kvůli návštěvě dvou nejlepších seriálových poldů evr nejde hodnotit jinak. Silné emoce při jejich nástupu na scénu, když většina z nás ví, jak to celé dopadne.

Volejte Saulovi - O 50 % míň (2020) (epizoda)

Ke spokojenosti nechybělo moc, u tohodle seriálu i čtyřmi hvězdami můžu tvrdit, že se jedná o nadstandardní zážitek. Lalo mezi regular postavami velmi vítán, excelentní záporák.

Volejte Saulovi - Mág (2020) (epizoda)

Z postavy, co nám ze začátku po zkušenostech z BB byla skoro neznámá, se nám stává ta, kterou jsme si velmi oblíbili už v předešlém seriálu a teď začne ta pravá jízda, co připraví půdu pro veškeré kulervoucí dění, co nám doručil slavnější předchůdce.

Policie Modrava - Posel ze světa mrtvých (2022) (epizoda)

Je to prostě (pardón) VO HOVNĚ seriál. Krásy Šumavy se tu ztrácí za těmi největšími kýči tvorby českého seriálu, co se daly jakžtakž akceptovat v jeho plenkách před 50 lety. Dneska už to fakt nejde takhle!

The Grand Tour - Dumb Fight at the O.K. Coral (2017) (epizoda)

Sice je super, jak moc si tu produkce může s lecčím vyhrát a pánové si mohou dovolit fakt cokoli, ale furt mi baví víc pasáže o autech samotných, než postranní show s netradičními nápady. Začátek s mou vymodlenou Guilií naprosto perfektní!

The Grand Tour - Berks To The Future (2017) (epizoda)

Po letech návrat k jedinému motoristickému pořadu, co mě kdy bavil sledovat. Tuhle trojku je prostě radost poslouchat i hodinu v kuse. Sice mi tolik nebavila Hammondova příprava na zombie apokalypsu, začátek s Hondou je ale úchvatný.

Love, Death & Robots - Duch Vánoc (2021) (epizoda)

Snad vůbec nejkratší díl doposud s ale tak silným poselstvím, které v nejednom člověku nechá zamyšlení, co kdyby celé to nošení dárků vypadalo o Vánocích skutečně takhle.

Love, Death & Robots - Vysoká tráva (2021) (epizoda)

Atmoška zpočátku hustá, pak ale málo využitá. Monstra opět bez chybičky, čekal jsem ovšem něco nápaditějšího.

Volejte Saulovi - Vítěz (2018) (epizoda)

Už teď je mi líto, jak nenávratně se blížím ke konci seriálu. Protože jak prohlásila i samotná česká média po nedávném vyvrcholení šestou řadou - “S tímhle seriálem odešla jedna poctivá éra televize.”

Volejte Saulovi - Wiedersehen (2018) (epizoda)

Prozatím vůbec nejsilnější výměna názorů mezi Kim a Jimmym zaručuje dílu tak vysoká procenta a vám se u jejich argumentů ježí chlupy na rukou, byť každý racionálně smýšlející člověk může stát jen na té straně, která má zde pravdu.

Časové pásmo bylo změněno