Případy 1. oddělení - Súdánský student (2016) (epizoda)

Vzhledem k tomu, jak se tady dokázalo dramaturgicky provést obecné pobouření celým případem a že se krásně spojují vyšetřování a neduhy osobních životů našich policistů, dávám za plnou.

Volejte Saulovi - Coushatta (2018) (epizoda)

Jimmy dokáže i po takové době vytasit z rukávu další nečekaně promakanou sviňárnu, u které se bude smát každý věrný fanoušek seriálu. Jen to Mikeovo dění zažívá dle mého nezáživnou stagnaci.

Volejte Saulovi - Blbost (2018) (epizoda)

Po odmlce opravdu ryze právnický díl protkaný naprosto skvělými výměnami názorů a pohledů na věc, od něhož by mohlo brát inspiraci mnoho filmových jurisdikčních dramat.

Solární protipóly - Krystalizátor s krychlovou mřížkou (2022) (epizoda)

Po fakt dlouhé době lze považovat obě linky za srovnatelné, i ta Za zdí (nebo spíš Pod zdí tentokrát?) rozhodně nenudila a nastavila slušné tempo pro dění následující. Mezitím džouky na Midsommar, díla Jordana Peeleho a další podobné horory hodně vítány.

Rod Draka - Osvítíme cestu (2022) (epizoda)

V současném souboji o přízeň podzimního streamingu na poli fantasy žánru bojují dvě velké strany, já se klaním jen k jedné. A tou je ta, co i bez velkolepých bojů dokáže nabídnout skvělý zážitek. Kvůli cliffhangeru už chci zase hned pondělí!

Solární protipóly - Platinový Beyblade Burst 800 z edice Takara Tomy (2022) (epizoda)

Na to, že jsem předchozí epku docela zhanil, ještě alespoň dopravila řádnou dávku humoru skrze verze T-Rexů. Tady jsem se bavil jen chvilku při snaze Terryho a Korva dopadnout sledovanou kulku. Linka Za zdí a Yumulacka s Jessie obě pěkně otravnými.

Policie Modrava - Muž, který vyrovnal účet (2022) (epizoda)

Zrovna u dílů Modravy bych nemusel zanechávat komentáře, protože se tu budu jen točit v kruzích, s tím kvůli čemu na seriál stále koukám. U předchozího dílu jsem byl aspoň trochu zaháčkován, ten dnešní ale zase absentoval krkolomné dětinské dialogy, takže si díly nemají co vyčítat a náleží jim stejné hodnocení.

Policie Modrava - Žena se širokým srdcem (2022) (epizoda)

Ty vystrojené dialogy mi trhají uši, ale šumavská příroda je tak mocná, že i z unavujícího krimiseriálu vytvoří snesitelný obsah ke sledování.

Případy 1. oddělení - Informátor (2016) (epizoda)

Propojení nejpopletenějšího pražského kriminalisty s nosným případem této epizody mě fakticky pobavilo, vyšetřování samotné už lákalo víc než to předchozí, na silné kafe z valné většiny první série to ale zatím není.

Případy 1. oddělení - Slepý svědek (2016) (epizoda)

Rozhodně nechci tvrdit, že druhá řada začíná jakkoli nudně, dle obecného průměru je vidni, že spíš až nadstandardně dobře, jen já nebyl v dostatečném rozpoložení, aby mě jakkoli vtáhla.