TY - Madre Linda pátrá (2021) (epizoda)

Nepočítal jsem s tím, že mě po místy až průměrné druhé sérce ta nově příchozí tak vtáhne. Jsou místa, ve kterých se u You cítím momentálně líp než ve vyšperkované první řadě.

TY - Syndrom pohřešované bělošky (2021) (epizoda)

Obával jsem se, že mladík Theo bude spíše otravným příspěvkem do ansámblu, opak je ovšem pravdou, jeho častější intervenci do příběhu silně kvituju a jsem jak na trní, co nejen Love ještě do života přinese.

TY - Vzal jsem si vražedkyni se sekyrou (2021) (epizoda)

Postava Love byla v druhé řadě spíše na obtíž a nemohl jsem snést, že krásná Elizabeth Lail byla nahrazena pro mě nesympatickou Victoriou Pedretti. Ta se ale hned zpočátku nové sezóny v mých očích neuvěřitelně vyzdvihla a kdo ví, možná jí začnu i fandit. Minimálně v příchozí válce s novým sousedstvím.

TY - A žili šťastně až do smrti (2021) (epizoda)

První řada byla kdysi bleskem z čistých nebes a bavila mě od začátku do konce, aby mě druhá v mnoha pasážích až přímo iritovala. Přesně z toho důvodu jsem se té třetí oprávněně bál, zároveň se na ni ale těšil a teď můžu říct, že právem. Sice mi konec epizody zazdil naděje na fakt poutavou sérii, uvidíme ovšem, co všecko mám ještě před sebou.

Kaštánek - Epizoda 6 (2021) (epizoda)

Klasická severská krutost a bezhraničnost převedená do poutavé minisérie. Tak bych Kaštánka shrnul zejména po událostech celého finále. Samozřejmě se k němu vyjádřím ještě jako k celku na hlavním profilu.

Kaštánek - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Prostřední díly mě vůbec nezaujaly, tady jsem se ale už začal chytat a fandit nejen hlavní vyšetřovatelce. Nerad to u seriálů dělám, musím tu ale chtě nechtě právě v jejím případě vyzdvihnout český dabing.

Mr. Robot - d1.9_d3n-nula.avi (2015) (epizoda)

Tady se nedá k jednotlivým dílům příliš vyjadřovat, aby člověk neprozradil nic zásadního. Tak jen zmíním, že už jsem zaháčkován a jedu směle dál.

Mr. Robot - d1.8_zrc4dlen1.qt (2015) (epizoda)

Tak jak mě seriál loni mátl a donutil mě se ho na tak dlouhou dobu vzdát, tak zrovna tady konečně dost zmatečných záležitostí vysvětluje a já jej konečně můžu pasovat na seroš, kterému se (snad) budu momentálně věnovat nejvíc.

Futurama - Tělo mého přítele (2010) (epizoda)

Opět jedna z nejluxusnějších epizod vůbec. Futurama je hned po Simpsonových seriálem s nejtrefnějším českým dabingem a žádný díl toto tvrzení nedokáže vyzdvihnout tak přesně jako právě tento.

Futurama - Přírobověda (2010) (epizoda)

Některá poukázání na stereotypy spojené s evolucí mě silně pobavily. Čeho si ale všímám s největší radostí, je fakt, že Futurama není ani v nejmenším seriálem pro děti.