Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

No na mě až moc překombinováno. Kdo je vlastně dobrej a kdo zlej? Kdo to myslí dobře a kdo zle? A opět hlavní hrdinka, která neví jestli si má vybrat toho nebo toho. A pak neskutečně krásný konec. Dávám tři hvězdy, ale....

Spectre (2015)

Absolvoval jsem půlnoční premiéru, v 0:07 ráno jako vždy. Čekání na očekávané se zase vyplatilo. Jsem opět nadšen, i když Casino mě uchvátilo asi ze všech dílů s Danielem nejvíce. Opět pokračování v odhalování Bondova dřívějšího života a dětství. V první scéně, do první střelby, neskutečná kamera. Dobrá hudba a celkově velice dobře natočeno. Jediné co bych vytknul jsou na Bondovku až moc dlouhé sekvence bez pořádné akce, někde až uspávací tempo. Ale jako věrný fanda zase budu čekat na další díl, doufám, že ještě s Danielem a až vyjde DVD tak zařadím do své oiginální kolekce a budu sjíždět pořád a pořád až do zblbnutí.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Fakt dobrý a konec nemá cenu komentovat. Jsi s náma Paule a my s tebou.

Padesát odstínů šedi (2015)

Dvě hvězdy jen za tu hudbu, jinak vyhozené peníze za něco co už nikdy nemusím vidět. Jestli budou další díly tak pro mě rozhodně passé.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Výborný závěr výborné trilogie. Téměř dvě a půl hodinky zase utekly velmi rychle. Já jsem spokojen. Komu líbilo tomu se bude vždy líbit a tomu komu se nelíbilo se asi nikdy líbit nebude. Každého věc jako u všeho. A to, že z původních dvou dílů vznikly tři a někteří si myslí, že jenom kvůli zisku. No proč ne, když to prostě jde a film na sebe vydělá.

Elitní zabiják (2014)

No celkem hvězdné obsazení, ale film nic moc. Bruce sice ve vedlejší roli, ale poslední dobou nic moc filmy na jeho formát. Jsem zvědav kdy ho uvidím zase v něčem pořádným.

Zmizelá (2014)

Očekával jsem trošku více. Ukázka toho jak se dá manipulovat s lidmi. Ani se nedivím, protože uhrančivé pohledy hlavní hrdinky byly opravdu dobré. Prostě psycho. Zároveň však i trošku toho odlehčení a člověk se během filmu i několikrát zasmál.

Interstellar (2014)

Nolan je prostě Nolan. Zase nás donutil být někde v 5. levelu a zamyslet se. Úchvatné a někdy i mrazící audio.

Nejhledanější muž (2014)

Moje krevní skupina. Perfektně natočeno. Čekal jsem na tento film hodně dlouho a čekání se vyplatilo. Pro běžné smrtelníky vysoká politika, ale nejhorší na tom je, že je to bohužel realita. Perfektní počin hlavního hrdiny, bohužel jeho poslední. Musím dát pět hvězd.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Hlavní hrdinka nám kvete do krásy. Pro mě o něco lepší jak první díl. Uvidíme co nám přinese další pokračování a v jakém tempu to vše poběží. Nechme se překvapit.