• Romantický

Eliška a Damián - Epizoda 8 (2023) (epizoda) odpad!

Zahlédl jsem nechtěně kousek při návštěvě u příbuzných, kde nešlo přepnout, a opětovně nelze neříct, jak hrozný brak to je. Upřímně mi je líto Roberta Urbana, který je (v rámci nedobrého scénáře, střihu, kamery) dobrý, ale Smetana jednak neumí hrát a jednak tomu přidává tou svou nesmírnou arogancí. A když nad to přečtu její aktuální rozhovor na iDnes, kde si vůbec nepřiznává, že chyba může být i na její straně, je 0 hvězdiček to jediné, co si seriál zaslouží. Mimochodem k tomu jejímu nepřiznání zásluh, osobně se domnívám, že kdyby tam ona nehrála, má seriál i tady na ČSFD třeba kolem 50%, protože ta kombinace "neumí hrát + chová se extrémně arogantně" tomu absolutně negativnímu hodnocení celého seriálu obřím dílem nahrává. Aneb chcete-li svůj seriál/film zaručeně potopit, obsaďte Emmu Smetanu a nechte ji k tomu dát pár upřímných rozhovorů.

Eliška a Damián - Epizoda 3 (2023) (epizoda) odpad!

Ne to není vůbec nápadné, když se u něčeho s hodnocením 7 % objeví pět hvězdiček od pár dní starého profilu a ještě recenze "skvělý, oddychový seriál". Ne, fakt to není "skvělý, oddychový seriál", je to naprostý brak a je jenom otázkou času, kdy zmizí ze svého vysílacího času. Nutno ale podotknout, že jsem viděl jen zhruba deset minut třetího dílu, ale i to mi stačilo na to, abych věděl, že to byla velká chyba. To ostatně už vědí asi i tvůrci i samotná Emma Smetana. Byť ta ve své povýšenosti dost možná chybu nikdy neuzná.