Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

Jedna ze slabších seasons, alespoň z těch prvních. Každopádně je to pořád kvalitní. 7/10

Městečko South Park - Série 11 (2007) (série)

Tahle série je často pokládána za jednu z nejlepších. A je pravda že si na ní tvůrci daly vážně záležet. Minimálně tři legendární epizody, skvělé nápady, zápletky a práce s postavami a emocemi. Navíc hned první epizoda je prvotřídní. Většina ostatních epizod jsou absolutně skvělé, ty další jsou taky super. Trojdíl se taky velmi povedl. V předposledním dílu si navíc užijeme parádní dávku emocí co se týče přátelství Stana a Kylea, a poslední epizoda je doslova přesně to proč tento seriál sleduji.

Městečko South Park - Série 10 (2006) (série)

Krok dolů ale i tak je tato sezóna nadmíru povedená. Hned na začátku se rozloučíme s jednou oblíbenou postavou, což je vážně škoda, ale zpracováno to bylo dobře. Pak následují další solidní epizody, až potom přijdou dvě legendární a perfektní epizody, ta o výchově Cartmana, a crossover s videohrou Warcraft. Poslední dvě epizody série jsou taktéž boží. Povedly se oba dvojdílné díly. Takže celkově jsem byl vážně spokojen, i když předchozí tři série byly na trošku větší úrovni.

Městečko South Park - Série 20 (2016) (série)

Nejslabší sezóna, ale pořád celkem kvalitní. První čtyři epizody jsou vážně slušné, obzvláště ta druhá, potom ale přišla slabší pátá a šestá. Další epizody byly tak mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. A závěr nebyl tak epický jak jsem očekával, což ale neberu jako mínus. Druhá polovina série je prostě už moc roztáhlá, co se týče příběhu, ta první je mnohem lepší. Bavila mě linka s Cartmanovou přítelkyní, moc mě nebavili ty věci kolem Dánska. Přesto má tato série dost dobrých momentů. Víc mi sedí styl epizodních příběhu, než jeden na celou sérii, takže jsem rád že se tento nápad nechytl.

Městečko South Park - Série 9 (2005) (série)

Nejlepší série South Parku. Všechny epizody jsou téměř dokonalé, vtipné, zábavné záležitosti, které si prostě nelze neužít. Už od první epizody jedeme naplno, potom nás čeká další výborná epizoda o hipících, super epizoda o zpěvu, legendární epizoda o Kennym, geniální sportovní epizoda, naprosto odzbrojující nálož super scén s Buttersem a Ericem, potom další super epizoda, a následně pět dalších pětihvězdových dílů, celé to potom dovršuje zajímavá a výtečná předposlední epizoda o záchraně velryby, a emotivní závěrečná epizoda. Na druhou stranu v této sérii ode mě dostaly pět hvězd úplně všechny epizody. Tohle je tedy konec tohoto skvělého období, i když i následující řada stála za to.

Městečko South Park - Série 8 (2004) (série)

Jízda plná nápadů a skvělých zápletek vesele pokračuje, protože v osmé sérii se tvůrci opravdu vyřádily. Epizody fungují, vypadají skvěle, postavy se ždímou a kvalita se drží plus mínus na stejné úrovni jako v sérii předchozí. Začneme úžasnou nevšední epizodou, potom si užijeme další legendární nebo jen skvělé epizody, následuje perfektní epizoda Jeffersonovi, potom trojice epizod solidních, dvě geniální epizody, následně další dvě super záležitosti a potom pořádný gore nářez v závěru. Nejlepší na tom je že to celé ještě umocní následující série.

Městečko South Park - Série 7 (2003) (série)

Od doby co se objevila epizoda Scott Tenorman must die, z paté série, se nejlepší období seriálu ještě umocnilo - právě v sérii sedmé. První epizoda byla parádní, potom přišla o kapánek slabší druhá, ale potom následovalo plno naprosto skvělých a ukázkových epizod, v čele s perfektním dílem jménem Casa Bonita, který je po právu legendární. Ke konci se epizody povedly taktéž. Super tempo, super postavy, opravdu výborná série.