Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční

Recenze (1 281)

Auta 2 (2011)

Ha. Haha.... Hahahahahaha - haha, haahaha... Hahahahaha.......

Auta (2006)

Na rozdíl od Monsters Inc, relativně sledovatelné a kvalitní.

plakát

Univerzita pro příšerky (2013)

Marně vzpomínám na to, kdy jsem naposled viděl takto nesmyslný film. Je alespoň zábava se na tuto hrůzu koukat. O něco lepší než první díl.

Saw 4 (2007)

Saw 4 si pořád drží jisté kvality, ale rozhodně se jedná o značný úpadek oproti prvním třem dílům. Celá ta "hra" je zajímavá, ale pasti se tentokrát moc nepovedly, tedy nějaké ano, ale v předchozích dílech byly lepší. Pořád to je celkem nápadité, pořád to je zatraceně napínavé, pořád mě tu extrémně baví John Kramer. Každopádně tenhle díl je takový úvod k ještě slabšímu Saw 5, a to se mu celkem podařilo. 7/10.

plakát

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Fajn mainstreamový barevňoučký netflix "horor", který sice nenudí, ale nijak zvlášť neohromí. Vizuál fajn, ale postavy dost bídné. Doufám že další díly budou lepší. 6/10

Mazací hlava (1977)

Jeden z nejsilnějších, nejnepříjemnějších, nejdivnějších, ale také nejlepších černobílých snímků všech dob. A pro mě nejlepší film Davida Lynche. Znepokojivé až na dřeň. Tenhle surrealistický film ode mne dostává 5*, i když vlastně ani nevím co se to tam sakra dělo.

plakát

Démon pomsty: Krvavá lázeň (2007) (TV film)

Tak Blood Feast je nakonec mnohem lepší pokračování než by se dalo po předchozích dvou dílech čekat. Monstrum vypadá pořád perfektně, atmosféra se taky vcelku povedla, a herci nebyly nijak strašní. Někoho však může celkem zamrzet pořád totožný příběh bez inovace. Ze začátku to vypadalo velmi špatně ( tak na 1*), ale postupně tak do půlky filmu se to vyhouplo na 2*, a ve třetí třetině na 3*. Po jedničce nejlepší díl. 5,5/10

Fakulta (1998)

Jeden z nejlepších hororů z roku 98. Báječné efekty a skvělé monstrum na konci. A fajn hlavní postava.

Moucha (1986)

Parádní originální horor, s docela velkou dávkou nechutností, a skvělým zpracováním. 8/10