Epizody(14)

Dukekuky

Velice dobrá série která mě velice pobavila, musím ale říct že tu bylo hodně epizod které byli slabší takže ty velice dobré to ještě zachránili a tak padly 4 hvězdy. Tuhle sérii velice doporučuji a pět hvězd utekly o pouhý půl bod ! 8,5/10 ()

Nikolas__

Nejlepší série South Parku. Všechny epizody jsou téměř dokonalé, vtipné, zábavné záležitosti, které si prostě nelze neužít. Už od první epizody jedeme naplno, potom nás čeká další výborná epizoda o hipících, super epizoda o zpěvu, legendární epizoda o Kennym, geniální sportovní epizoda, naprosto odzbrojující nálož super scén s Buttersem a Ericem, potom další super epizoda, a následně pět dalších pětihvězdových dílů, celé to potom dovršuje zajímavá a výtečná předposlední epizoda o záchraně velryby, a emotivní závěrečná epizoda. Na druhou stranu v této sérii ode mě dostaly pět hvězd úplně všechny epizody. Tohle je tedy konec tohoto skvělého období, i když i následující řada stála za to. ()

• Celá zápletka je vystavěna jako parodie na film Jádro (2003). Cartmanem sestavený tým pak pro změnu paroduje expedici z filmu Armageddon (1998). (Zdroj: ČSFD)
  • Jedna zo záverečných scén, kde Cartman konfrontuje Kyla so židovským zlatom, je paródia na záverečnú scénu s diamantmi vo filme Maratónec (1976). (Velislav)