Marcus_s

Marcus_s

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 15.12.2019  21:34

Díl přetekající emocemi. Vynahradí to předchozí brodskopíčovský díl. A co, že to nemá občas smysl, jak nějací odborníci zde píší. Konec překvapující. Žádný info o charakteru Ondřeje Vetchého se nedozvíme, chci něco o jeho minulosti atd. Se sympaťákem jehož jméno si už nepamatuji, máte chuť okrást nejbližší náctiletý buzíky o kapasné na svačinum. Vedlejší girl je velmi hot a legíny mohly být uplejší. Dítě nebylo tak iritující, jako v jiných počinech.

• 7.12.2019  14:30

Přimhouřím obě očka...

• 16.11.2019  17:07

"Děláš to pro ni!"

• 30.8.2019  20:54

"Tatínkův chlapeček chce být komunista." Jedna z nejlepších epizod této serie.

• 15.8.2019  13:02

,,Budou z nás pracháči! Konečně můžeme založit rodinu. Ale my už máme rodinu! Lepší rodinu.” Jeden z nejlepších dílů. Je to nahláškované, jak prase. ,,Nosíte tralaláček. Hmmm, tataráček.”

• 5.7.2019  08:42
    Zlaté oko (1995)

Měla ráda pevný stisk....

• 15.9.2020  21:09

Nwm. Líbila se mi víc storka s nadržencem Artým Zifem a s šukacím panákem se skinem Marge. Sice je to zase odvar ze starých dílů, jak chcanka z oběda na základní škole, ale furt jsem si to užíval.

• 14.8.2020  22:56
    X-Men (2000)

seX-Men. Dneska to už trochu působí směšně, ale na vyvalení cecíků je to furt dobrý.

• 30.7.2020  19:01
    Jak se to dělá (TV seriál) (1999)

Jak se to dělá? To opravdu netuším. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 24.7.2020  22:34

4* ale moje oči krvácí, jak Jessi, která měla kramaření na Soše Svobody v první serii.

• 24.7.2020  20:04

Nick má radost ze svého hormonálního monstra. Jay již nechce prznit své genitálie. Andrew je....prostě Andrew. Písničky potěší.

• 17.7.2020  17:58

• 25.4.2020  12:23

Vizuál povedený....

• 11.4.2020  22:49

Plán výtěru AKA jednou a dost. Zabaví Vás a dostanete chuť taky se nechat zavřít a pokusit se utéct ve stylu Sylvestra Kajínka, ale pak zjistíte, že jste rádi s tím co máte a že jebání prdelky ve sprše v Šó Šengu není to pravé oříškové.

• 21.3.2020  17:23

Kdyby zde nebyl ukecaný pavoučí homosexuál, tak bych se dokonale bavil.

• 22.2.2020  18:46
    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

"Chtěl bych aspoň 100$. Ty peníze mi mohou zajistit léčbu prostaty na kterou mohu umřít. Nebo ty peníze dám své dceři, které jsem snědl psa, když jsem byl chudý, ale opravdu ty peníze potřebuji." "Chápu! DáM VáM DvACeT PěT BaBEk, PrOtOže MuSíM VyDĚlat."

• 20.2.2020  18:49

Ocenil bych jinačí čas vysílání. Když jsem sledoval tváře různých ras, tak jsem chytal pěkné nostalgické vibes. Vizuál je více než příjemný. Celý počin s kamerou vypadá, jako kdybychom sledovali nějaký dokument o fyzice, kde chytrý indický fyzik vysvětluje, jak používat masturbační zákony a nikoho nepohoršovat. Určitě si udělám čas od študenzí a podívám se na další počin.

• 20.2.2020  17:50

• 15.2.2020  22:22

"Pardon, jsem duševně chorá!"

• 25.1.2020  00:51
    Gran Torino (2008)

• 19.1.2020  22:33
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

Tož druhý díl balancuje, jak výplata mé milované maminky, mezi přijatelným platem a „Ta coura si může nasrat. Já pro ni makat nebudu!”. Jak nečekané, že Mattoni Watson si smočil v ženě, které z manžela udělal Hawkinga. Někdy je to klišé, jak čuračís. Pak někdy to je přijatelně dobré. Ale Švehlík je k sežráni, jako moje gramatika, takže čtyři hvězdičky nejsou problém.

• 30.12.2019  18:51
    Hlasiťákovi (TV seriál) (2016)

Nevím proč, ale chytám Křemílek a Vochomůrka vibes.

• 27.12.2019  19:45

Tolik sentimentálních vzpomínek jsem necítil už hodně dlouho. Ani když se vraceli pavoučí penisové Parkerové. Vizuál je nejhezčí za poslední dobu co jsem viděl. Kdybych měl rozdat cenu za nejhorší usměv nevyhrál by ho Dwayne Rock Džonsn ani Steve Bescemi Zeman, nebo nějaká jiná lidská cigereta, ale přičmoudlý Mauglí. Příběh je od své animované předlohy docela solidně obohacen. Nerad to říkám, ale ten orangutan vypadá docela, jak já a můj učitel na tělocvik. Jelikož jsem neviděl Scarlett Widow s jejím poprsím, tak jsem se spokojil s již zmíněným orangutanem.

• 23.12.2019  17:53
    Jack a obři (2013)

Tak nám z generála Ewana Kenobiho udělali šampóna ze středověku. Docela zajímavé. CGI někdy bušilo do očí. Princezna vcelku na úrovni, než ty naše zlíčené české transky myslící si já nevím co. Hlavnímu hrdinovi nějakým zazrákem neustále držely vlasy na straně. Asi nějaký středověký lak na vlasy nebo kouzlo. Achtung němec Džek a princezna mají mezi sebou docela chemii. Obři jsou solidně propracovaní. Film se nebojí ukázat, že má koule. Tohle nemohu říct ani o Marvelu, který stvoří hrdinu oholeného, jak matčina výplata po dvou týdnech. A může spadnout z devadesáti metrů, mohou ho ubodat černé tlamy a stále žadná krev. ,,Mirečku, když se správně zabije, tak žádná krev neteče!” Můžeme usuzovat, že princezna Diana objevila moc koruny a zjistila to Královna Alžběta II. Pak musela ochránit svůj lid a svět. Diana říkala, že nic nepoví, ale královna jí nevěřila, takže ji musela zničit. Nevím jestli by film prošel v roce 2019. Žadný černoch, Číňan, Japonec, Muslim, Avatar.

• 21.11.2019  19:50

Když pominu záporaka, který vypadal, jako že se každou chvílku rozbrečí jsem se královsky bavil. Bruce se s protivníkama nesere a to se mi libí. Díky jeho černému parťákovi se zde objevilo plno super momentů. Hezky to odsýpalo a to je prakticky, tak všechno. Po čtyřce asi moje nejoblíbenější.

• 17.11.2019  21:34
    Toman (2018)

První epizoda: hodnoceno 3,5. Druhá epizoda: hodnoceno 4,5.

• 26.10.2019  20:03

I když to byl super díl a konečně jsem se dočkal pořádné bitky, furt to podle mě není na pět hvězdiček. Viděl bych to na 4,5. Nějaké scény bych vystřihl.

• 11.10.2019  17:33

Lehký nadprůměr. Práce s kamerou je povedená.

• 29.9.2019  11:52
    Futurama (TV seriál) (1999)

Řeknu to takhle. Všeho moc škodí, takže když dávají všechny serie několikrát odznova v jednom roce, začne mě to mírně srát.

• 21.9.2019  13:36

„Tak přece svých 20 minut života nepromrhám zbytečně..”

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12