Pan Rosnička (2005)

Maximálna nuda, ved to ani nemalo pointu, cely film sa doslova vlecie a je tak nezáživný, bleeeeeeeeee

Skandální sex (2004) (TV film)

Klasický povrchný príbeh študentky, samozrejme veľmi peknej, ako inak, ktorá sa snaží získať svoj rodičovský dom. Nič zaujímavé len otrepané frázy, nudný scenár, na prd príbeh, poteší akurát oko pár pohľadmi na obnažené krásne babenky. Inak je vrak vrakovísk.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Bolo to celkom fajn, az ma moj vkus to bolo dost krvave, akoze viac krvi bolo len v Bladovi, v tej krvavej disko na zaciatku. Ale inak to bolo dobre, vidno ze aj ked Sylvester ma uz niekolko rôčkov za sebou aj tak je este stale vo forme.

Temný rytíř (2008)

Jednoznačne najlepšie co som tento rok videl. Jednoznačne najvydarenejší Batman a fakt podarený filmík. Nemôžem sa nezastavit pri výkone Heatha alias Joker, ten bol paradny a nezabudnutelny, asi nikdy nezabudnem na jeho slova "Why are you so serious son" a potom "Lets put smile on that face", naozaj sa famózny výkon.

Musíme si pomáhat (2000)

Na to že je to český film (keďže podľa mňa česká kinematografia poslednou dobou nič poriadneho nevyprodukovala) je to celkom fajn, ale aj napriek tomu museli Bolekovi pomáhať slovenský herci. Pekný príbeh z obdobia druhej svetovej, z pohľadu bežných českých občanov. Asi nezabudnem na Bolekovu vetu: Sem se posral. Ja proste mam Bolka zafixovaného ako komediálneho herca, a tu mi proste až tak nepasoval, ved to bol vážny príbeh z ťažkého obdobia, a on je stvorený na niečo ine, ved kto by zabudol na neho v dokonalom filme Kurvahošigutentag.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Ja neviem mňa tento film tak trochu zaskočil. Keďže som videl, že je tretí v celkovom poradí tak som čakal silný filmový zážitok, a ten sa nejako nedostavil, keď ho stretnete tak ho pošlite za mnou. Naozaj som bol trochu sklamaný, nemôžem síce hodnotiť výkon hlavného hrdinu, lebo ten nemal chybu ale aj tak mi niečo chýbalo. Pekný príbeh z prostredia liečebného ústavu, ktorý rozpráva o tom ako sa do ústavu dostava Patrick McMurphy ako si žije medzi úplnými bláznami a ako odtiaľ nemôže odisť, a ostáva len na divákovi odhadnúť či aj on je blázon alebo to len hrá. Charakter postav prepracovaný a ukážka niektorých dosť zaujímavých situácií, ale nemôžem si pomôcť niečo mi tam chyba, neviem to definovať, ak niekto budete vedieť tak sa ozvite.

Vrána (1994)

*** (49 bodov zo 100) Ako tak čítam tie zaujímavosti tak tento film sprevádzalo viac nepríjemností a tragedií ako úspechov. Asi každý počul o tom že pri nakrúcaní zomrel Brandon Lee, a myslím že to bola obrovská škoda, lebo pri nakrúcaní takéhoto filmu by ani mucha nemala zomrieť lebo by jej strata nebola opodstatnená. Hneď si všimne kopec nedokonalostí a trápne spracovaných, okatých scén, ktoré to celé poriadne zmrvili. Celkove tento film sa mi nepáčil a je tak trochu trápny, mdlí a vidieť že sa píše rok aký sa píše, že tá grafika a počítačové úpravy stoja za prdlajz.

Policajtka (2001)

*** (46 bodov zo 100) Čo uz by som mohol komentovať k tomuto filmu, veď nie je čo okomentovať. Celé je to také fádne a mdlé, že asi ani viac nemôže byť. Klasický vzor tretotriedneho filmu, ktorý je tak dobrý si pozrieť pre staré tetušky pri žehlení. Ničím ma film nezaujal, a mal som obrovské problémy nezaspať pri nom. Uplná strata casu a k tomu aj Jennifer zabudla ukázať svoje krásne poprsie, takže aj tí ktorí by si chceli pozrieť film len kôli kúsku nahoty tak budú sklamaní!!!

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

*** (56 bodov zo 100) Táto dvojica je určite jedna z tých vydarenejších, mna osobne filmové spojenie kladných postáv čínana a černocha zaujala. Jenoznačne musim však vyhlásiť že jednotka je uplne najvydarenejšia a ak aj budu nejake pokračovania do buducnosti, tak jednotku už nič nepreští. A keď to budete pozerat s dabingom, tak skúste niekedy prepnúť na anglickú originálnu verziu a vypočujte si hlas Chrisa, ja keď som ho počul tak som to skoro nevydržal, veď on má hlas ako keby mu niekto pricvikol prirodzenie :DD

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

*** (48 bodov zo 100) Asi tento moj komentár nebude moc objektívny ale ktorý aj je :D Ja proste nemám rád sci-fi, v ktorých je každý záber upravovaný nejakou počítačovou technikou, a všetko je tak strasne umele, že sa na to neda pozerat, akože sem tam nejaká scéna ktorá je proti fyzike nezaškodí, ale až takto je to moc. A potom samozrejme povrchný dej, každý vie uz dopredu ako sa to všetko skončí, samozrejme všetko dobre american happy ending, absolútne nič nového sa producentom tohto filmu nepodarilo vymyslieť.