Crash (2004)

Na tomto filme ma zaujalo asi len to, že akým spôsob sa dajú spojiť osudy rôznorodých ľudí, na ktorých by ste povedali, že sa nikdy nemusia stratnúť dvakrát. Inak som sa po pravde trochu nudil, a chýbal tomu niečo, trochu sklamaný!!

Po sexu (2007)

tak toto ja ani neberiem ako komediu alebo niečo podobné ale skôr ako dokument, a ja dokumenty nemusim!

Znovu 17 (2009)

Filmov s podobnou zápletkou som už videl X, keď sa dospelý stane opať dieťaťom, alebo naopak dieťa sa cez noc stane zrazu dospelým. Otrepané a bez myšlienky, čiže taký uplný šedý priemer, niečo čo by som na tomto filme povzdvihol!!

Deník nymfomanky (2008)

Povrchne, chybalo tomu viacej atmosfery, trochu to mohlo byt brane viac drsnejsie zdalo sa mi to trochu povrchne rychle a bez štavy. Možno zaujimavý fenomén, možno až trochu filmovo neprebádaný a preto pre mna zaujimavý a pre mužské osadenie na 100% lákavá téma!

Odvážná holka (2004) (TV film)

Americká blábovina, povrchná, všetko okaté, človek na začiatku filmu vie ako sa to skončí, a čo je ešte horšie, vie predpovedať ako bude vyzerať scéna ktorá nasleduje po tej ktorú práve pozerá!!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Neviem ako vy ale ked ja som videl tento film, tak som si spomenul na Forresta Gumpa alias Toma Hamksa a Jacka alias Robina Williamsa, podla mna je to akesi sklbenie týchto filmov, a fakt ocenujem ze na vysokej urovni. Je to nezabudnutelny a perfektny pribeh, ktorý odporucam vidiet !!!!

Kolja (1996)

Zaujimavy pribeh, mne sa to pacilo, aj ked som to videl az teraz, lebo som na tento film tak trochu zabudol a na policke sa povaloval snad aj niekolko rokov, az ked dolahla chvila ze nie je co pozerat az vtedy som sa odhodlal si spravil poriadok medzi dvd a co som nenasiel aha Kolja. Naozaj vydarene dielko a zasluzene aj ocenene.

Wanted (2008)

Fakt poriadne sci-fi :DD tých par scen ked sa dva strelci oproti sebe vystrelia a naboje sa zrazia su trochu az prehnane a pritiahnute za usi, aj s tym nalozenim hlavneho hrdinu do dodge v plnej rychlosti, no ze sa az rozum zastavuje. Fakt niektore sceny prehnane pocitacove a to sa mi nelubilo, podla mna by to malo vacsi uspech ak by to bolo spravene trochu viac realistickejsie, tym by to vyznelo tvrdsie a presvedcivejsie. Ale inak ja som videl v tomto filme kopec veci, ktoré som predtym v ziadnom inom nevidel, a to je najvacsie plusko tohto filmu.

Carlitova cesta (1993)

Jasne ze tento film mozeme s pokojnym svedomim zaradit do gangsterskej spicky. Proste ja mam nazor ze velky Al Pacino sa narodil aby stvarnoval taketo role. Trochu ine prevedenie ako v podobnej zjazvenej tvari, trochu akoby s takou romantickou hmlou ale predsa len vynikajuci Al. Niet co dodat odporucam si to pozriet a hlavne fanusikom tohto zanru, urcite nebudu lutovat.

Mariňák (2005)

Mna osobne tento filmík trochen sklamal, pretoze je cely trochu mdly a nudny. Tesil som sa ako male decko na tento film ze si ho stiahnem a kuknem, ale sklamanie nedalo na seba dlho cakat. Hlboky pohlad do psychiky vojakov námornej pechoty sa mi zdal az prilis hlboky :DD chybalo viac plytkej akcie nejakeho vzrusenia. Tvorcovia filmu chceli az velmi poukazat na zbytocnost tejto vojny v perzkom zalive, ktora vobec nemusela. Az velmi chceli ukazat ako sa vojnou nicia charaktery a menia osobnosti a hlavne pri takej zbytocnej vojne.Vysoke hodnotenie od ostatnych si asi zasluzil tento film od spracovania osobností, ale inak americanom teraz chybala šťava.