Requiem za sen (2000)

Jeden z nejnebezpečnějších filmů. Brilantní ("drsný") konec

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Dokud jsem nepřečetl knižní předlohu tak to byl jen 4* film. Ale po seznámení s knihou mě Tolkienův svět naprosto pohltil

Suprhrdina (2008)

Dávám jednu mizernou * za sérii vtipů o panu Hawkingovi.Jinak hrůza.

Máj (2008)

2* za krásné vnady slečny Sandry.

Kmotr (1972)

Přenádherná ukázka mafiánského podsvětí. + Nadživotní výkon obou hlavních herců.

Láska nebeská (2003)

Anglický humor miluji a tento film mě v tom ještě utvrdil. Osobne bych to popsal jako nejlepší romantickou komedii co kdy vznikla! V každé významnější scéně je tolik lásky a energie, až se chvílemi chce člověku brečet. Perfektní scénář, naprosto přesvědčující herecké výkony znamých filmových hvězd a hudba která všemu dodala dokonalost - z tohoto vznikl film, který hodnotím 6ti hvězdičkami. P.S.: Richard Curtis je bůh!

Dexter (2006) (seriál)

Prvních 5 dílů zajímavých. Pak mě to chytlo jako skoro žádný seriál předtím. Skvost! Na mé osobní stupnici překonal dosud vedoucí LOST. A to už je co říci. Postava Dextera Morgana je tak sympatická, že divákovi přestane naprosto vadit jaké má hlavní hrdina hoby. Prostě směsice skvělého příběhu a postav. Hlavně závěry obou sezón jsou naprosto strhující. A když je potřeba, Dexter pronese cynickou hlášku, která všemu dodá dokonalý šmrnc. EDIT: Po shlédnutí 3.řady bych nejradeji pridal jeste jednu hvězdičku. EDIT2- Po shlédnutí 4.řady bych nejradeji pridal JESTE jednu hvězdičku;) EDIT3-5.řada- 8 hvězdiček je málo,rozhodně; EDIT4 - 6.řada a naprostá spokojenost,laťka už může těžko stoupat a tak bych řekl , že možná trochu klesla, ale to pořád na příjemných 120% :-) ; EDIT5 - 7.řada - Ouu maj gád. Nejlepší seriál posledni doby. Nic si neudrži takhle dlouho takovou kvalitu.