Repo Men (2010)

3* jsou hlavně díky scéně "dostaň se k růžovým dveřím", jinak mi to připadalo chvílemi dost nudné.

Mentalista (2008) (seriál)

Po první sérii.

Upírův pomocník (2009)

Odlehčená verze Carnivale pro širší publikum, je vidět že se jedná o rozjezdový film z plánované série, která se asi vzhledem k tržbám konat nebude a to je celkem škoda.

Turnaj zabijáků (2009)

Dobré B-čko, které mělo na víc. Carlyleho role působí dost rušivě.

Svatyně (2008) (seriál)

Po první sérii ***. Druhá série *** 1/2.

Ninja Assassin (2009)

Začátek a konec nemá chybu, to je prvotřídní masakr, ale škoda toho mezi tím, mohla to být super akce roku, ale takle z toho je mírně nadprůměrný ninja film.

12 kol (2009)

Solidní B-čko vystřižené jak z 80-tek, které si bere to dobré z prověřených starších akčňáků. Film ještě ukazuje, že Cena není tak dobrý jako The Rock a ani nevypadá tak drsně jako Austin.

Vikingové II (2008)

Zajímavý pokus o žánrový crossover s debilním českým názvem a očekávaným koncem a zajímavým hereckým obsazením. Při koukání na tenhle film mě napadlo, jak by asi vypadal Predátor odehrávající se ve starověku či středověku.

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Tento prequel se nemůže měřit s dnes již klasickým Vymítačem ďábla. Zajímavý je přesun děje do Keni, ale flashbacky z WWII, které vysvětlují osud Merrina jsou klasické klišé o traumatu hlavního hrdiny, mohli přijít s něčím originálnějším. Celkově naroubování traumat z WWII je dost laciná berlička pro děj filmu. I tak je to pro mně pořád to lepší z dnešních hororů, dávám 55%.

Bílá smrt (2009)

Senovi filmy mají zatím sestupnou kvalitu, uvidíme co dokáže s též sestupným Cagem. Film ničím navíc nepřekvapí, je to klasická kriminálka, která se jen odehrává na zajímavém místě.