Transformers: Zánik (2014)

Splácanina co mi nesedla, hlavně Dinoboti, ty jsem prostě nedal.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Jedna za Stankovou a druhá za Gondíkovou. Koukáno dnes po dlouhé době v sobotu na TV a ještě delší době na Novu. Zvítězila zvědavost jak dopadlo zfilmování knihy, která se mi líbila. U knihy jsem se smál a u filmu nic, kromě scény s bičíkem, tak kde je asi chyba?

Noe (2014)

Dvě věci jsem nepřekousl. Kameňáky a hlavně tu veganskou propagandu, tu si mohl odpustit.

Green Lantern (2011)

Hodně slaboduchej scénář i na adaptaci komiksu, divnej záporák a s tím spojené finále, vedle toho aspoň vynikne Thor a vlastně i Captain America. Je to škoda při tom obsazení a prachách co do toho vrazili.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Mě osobně seriál zklamal, to už se mi víc líbil seriál Kriminálka Anděl. Nějak mi nesedla hlavní postava, Fialová mi byla dost nesympatická, jediný kdo byl dobrej, byl Hádek. Naše veřejnoprávní TV se mohli trochu víc pochlapit.

Králové slunce (1963)

Ten film mi nějak nesedl. Vím, je starý, ale o to nejde, v té době se točili dobré historické filmy i westerny. Prostě mi neseděli patetické proslovy a dřevěné meče.

Kung-Fu Master (2010)

Na film jsem se těšil, protože mám rád tento druh filmů a protože tam hraje hlavní roli Biao Yuen jeden ze slavné trojky spolu s Jackie Chanem a Sammo Hungem. Po zhlédnutí bohužel zůstali rozporuplné pocity, souboje se mi líbily, ale příběh žádný není, když jsou dobrý souboje, tak se to i odpustí, že příběh je jednoduší, ale tady není nic. Kamera je jako, kdyby to točili tou, co mám doma, zkrátka moc laciný televizní look a hudba taky nic moc, spíš nic. A herecké výkony mimo souboje jsou jak o ochotníků z Horní Dolní. Když to shrnu tak souboje 100% + kamera 20% + výprava 30% + hudba 30% + herecké výkony 20% = hodnocení 40%. Kdo má rád Kung-Fu souboje a ostatní je mu jedno, tak si může 1/2* až 1* přidat.

Pevnost (1983)

Raný film Manna mě moc nesedl. Jako válečný film to není to pravé ořechové a jako horor je to dost triviální a předvídatelné. Jediné, co mě zaujalo je atmosférická hudba a zajímavé obsazení.

Jonah Hex (2010)

Stejná ptákovina jako WWW se Smithem a Klinem, jen trochu drsnější a naštěstí o půl hodiny kratší.