Jarní vody (1968)

Naprosto úžasný film. Kdyby ti herci nebyli známí, tak by se snad ani nedalo věřit, že za filmem stojí čeští tvůrci. Je jen škoda, že se takovýchto filmů dnes už asi nedočkáme.

Kruté radosti (2002)

Jedna hvězda pouze díky skvělým výkonům Ondřeje Vetchého. Celý film je až na pár scén naprosto nudný a nezajímavý. Člověk se většinu filmu ptá sám sebe, o co tam teda vlastně má jít a kdybych si nepřečetl, jak je to tady napsáno, tak nevím nic.

Kaktusový Jack (1979)

Jedna hvězda pro Arnolda a Ann a hudba mi místama připomínala Dallas. Ovšem je to opravdu jak hraný kreslouni. Něco jako pták Uličník a ten kojot, co ho pořád chce zabít a sežrat, ale nikdy mu to nevyjde.

Poslední Mohykán (1992)

Jednoznačně film, který patří k tomu nejlepšímu co se kdy natočilo.

Frozen (2010)

Nechci lidi podceňovat, ale že by někdo skočil z asi 10 metrů, než aby radši přeručkoval po ostrym drátě i za cenu do krve rozedrenej rukavic, tak mi to přišlo dost uhozený. Holka ztratí rukavici a pak ruku nechá přes noc přimrznou k tyči. Skvělý, ráno to rozhejbá a ruka je jak nová :-D ani není moc fialová. Vrchol všeho je (nevím jestli se to zdá jen mně), že režiséři poslední dobou v takovýchto filmech nechávají přežít osoby, které měly na vzniklé situaci největší podíl. Ostatní se, jak už tak bývá zvykem, pro nějakého vypatlance vždycky rádi obětují.

Splice (2009)

Musím souhlasit s Malarkey. Je to do nebe volající. Dávám jednu hvězdu za zpracování mutanta, víc ale ani omylem.

Saltová (2010)

Celé mi to přišlo dost slabé. Dvě hvězdy dávám pouze proto, že film rychle ubýhal a nikde se moc nerozplýval a akční scény byly natočeny docela dobře. Ovšem dostalo mě, když Angelina skáče bez problému po jednotlivých patrech ve výtahu a nebo když přeskakuje z jednoho náklaďáku na druhý. To si člověk opravdu uvědomí, že ten, co to točil, je asi trochu mimo.

Solomon Kane (2009) odpad!

Podle mého názoru film, na který nestojí za to koukat. Příběh zlého hrdiny, který se z nějakého důvodu polepší a nakonec dobrým skutkem vykoupí svoji duši, je už tolikrát obehraný. Od filmu nic nečekejte.