Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
3 fanoušci
/ 3 body
vafio3r
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Animovaný
Komedie
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Avengers: Endgame
(2019)
Temný rytíř
(2008)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Počátek
(2010)
Toy Story 3: Příběh hraček
(2010)
Million Dollar Baby
(2004)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
Rivalové
(2013)
Forrest Gump
(1994)
Úsvit planety opic
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
berny2468
TomPrusik1
valo25
Časové pásmo bylo změněno