Pátrání (2018)

Neoriginální příběh, originální zpracování. Nenudí. Škoda, že ten závěr prostě není trochu víc promyšlený.

Pečeť vraha (2003)

No nevím, uplně s těmi chvalozpěvy, co jsem tu četl nesouhlasím. Jde sice o dobře natočenou "detektivku", ale děj se chvílemi celkem vleče a zejména v první polovině se film rozbíhá až moc pomalu. Indicie, které vyšetřovatele navádějí na tu správnou cestu, nejsou příliš originální (což už zřejmě v dnešní době ani nejde), ale jsou divácky dobře použité a seskládané. A závěr? No asi se budu muset podívat ještě jednou, protože mi nepřišel nijak šokující nebo zvláštní.

Péčko pro začátečníky (2003)

Klasické téma teenagerovských filmečků posledních let, ale tak ubohé provedení. Ztráta času.

Pension pro svobodné pány (1967)

Asi mě to až zas tak moc nezaujalo, ale ty herecké výkony jsou tak skvělé, že musím dát 80%.

Perfektní skóre (2004) odpad!

Marně jsem první polovinu filmu čekal na nějaký moment, který by mi prišel alespoň mírně úsměvný (o vtipném ani nemluvím). Když se žádný takový nenašel, netrpělivě jsem celou druhou půli čekal jak ta blbost dopadne. Výsledek: Kruté pokoukání - ztráta hodiny a půl, které budete litovat. Opravdu nevím za co dát byť jen jedinou hvězdičku. Všem radím ruce a oči pryč. Film je proložen spoustou těch nejblbějších klišé.

Perry Mason: Případ jeptišky (1986) (TV film)

Můj první pokus seznámit se s Perry Masonem dopadl přímo tragicky. Nedalo se to ani dokoukat. Je to velmi ubohé, nudné a trapné, atmosféra je zoufalá. Po 20 minutach jsem to vypnul a myslím, že jsem udělal moc dobře. Vždyť je to tak plytké.

(1998)

Pro mě zklamání. Těšil jsem se na ten film, protože tento typ filmu mám hrozně rád. Jenomže tady prostě ne. Nechci popírat kvalitu kamery, atmosféry, hudby - tam je to paráda. Ale scénář mi přišel víceméně jako pěkná blbost, nemůžu si pomoct. Zdálo se mi to postavené sice na zajímavé myšlence, ale se spoustou chyb. Uvidím časem, až se na to podívám po letech. P.S: nesrovnával bych to s Lynchem !!!