Těžký prachy (2002) odpad!

Netrapte se sledováním této blbosti, skočte raději z mostu, budete se cítit lépe.

Topkapi (1964)

Už alespoň vím z čeho čerpali tvůrci Mission impossible I.

Total Recall (1990)

Mám tento film velmi rád. Na plné hodnocení asi nemá, ale v rámci Arnieho filmů je to špička.

Tropická bouře (2008)

Dost ulítlá komedie, na kterou musí být divák naladěn. Nejvíc mi utkví v paměti výkon a hlášky Roberta Downey Jr. předělaného na černocha. Některé jeho repliky byly tak šílené a nepochopitelné, že jsem občas nestíhal. Ale rozhodně mě Tropická bouře dost pobavila.

Trosečník (2000)

Ten film není tak dokonalý, jak by se podle mého hodnocení mohlo zdát. Ale nemůžu jinak - tento film naprosto splnil všechno, co jsem od něj v danou chvíli očekával (pohoda). Je to One Man Show a Tom Hanks to zvládl skvěle. Jediný problém filmu vidím v tom, že bohužel i přes slušnou délku snímku je poměrně málo času věnováno samotnému pobytu trosečníka na ostrově v poměru s dějem před ztroskotáním a po návratu do společnosti - věřím, že Tom by zvládnul větší psychologický rozbor osobnosti trosečníka. Ale upřímně: od Zemeckise bych nic jiného nečekal a jelikož šlo o mou velice oblíbenou herečku Helen Hunt, tak mi to ani nemohlo moc vadit. Zemeckis ví jak uvařit emocionálně chutnou filmovou kašičku. P.S: Tomův jediný přítel na ostrově - WILSON - je užasný nápad, díky kterému si ten film zapamatuju. Potlesk a gratulace.

Truman Show (1998)

Sice si myslím, že by se našly některé nedořešené otázky, které jsou s reality show spjaty, ale musím ocenit originální a velmi velmi dobře napsaný scénář - a hlavně jeho vydařené zpracování. Tento film šlape skvěle jako hodinky, velmi mě potěšila hudební složka filmu a ačkoli nemám rád Jima Carreyho, tady mě příjemně překvapil. Rozhodně tento film představuje jehlu v kupce hollywoodského filmového sena, kterou se čas od času podaří najít.

Tři amigos (1986)

Od kombinace Chase, Martin, Short jsem čekal trochu víc vtipných scének, ale úplný propadák to nebyl.

Tváří v tvář (1997)

Opravdu vydařený kousek režiséra Johna Woo. Oba hlavní hrdinové (ačkoli je jako herce moc rád nemám) zahráli dobře. Zápletka je zajímavá - děj nijak nevázne. Ale nevím, jestli ten film ještě budu chtít v budoucnosti vidět. Myslím, že mu čas ubere na kvalitě.

Twister (1996)

A stejně nevím, jestli bych neměl hodnotit o hvězdičku méně. Kdysi se tento film možná mohl tvářit hodně povedeně a kvalitně, ale to zejména díky počítačovým trikům. Z hlediska děje jde ale o naprostou pakárnu, kterou ani létající kráva nezachrání :-) Typický příklad filmu, který v době natočení diváka zaujme, ale časem po něm neštěkne ani pes. Už mu prostě odzvonilo !!!

Učitelka (2016)

Hvězda navíc za velké překvapení (což je u mě a čekého filmu o to větší šok). Skvěle budovaná atmosféra, neokoukaní herci, parádní divácký zážitek. Konec mě sice lehce zklamal, ale zážitek mi to nezkazilo.