Amerika (1994)

Slabší 3 hvězdy. Jednoznačně to nejlepší z filmu byla až závěrečná skladba, ehm...

Rozmarná léta českého filmu (2010) (pořad)

Úterý večer mám vždy vyhrazený na Rozmarný léta, je skvělý, že u nás konečně vznikl dokument zabývající se českou filmovou polistopadovou tvorbou. Osvěžila sem si spoustu filmů, který se mi už vytratily z paměti, jiný si zase připomněla nebo se dozvěděla o filmech nových, z nichž některý určitě budou stát za vidění. Nerozumím zdejším nízkým hodnocením, já si každej díl dost užívám:).

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Téměř po celou dobu si Ďáblova lest udržovala čtyřhvězdičkový standard, ale co ten konec? Hrůza! Tak za tři.

Mamma Mia! (2008)

To byl úlet!! I moje 4* se úletu vlastně podobají, ptž se mi málokdy stane, abych dala tak relativně vysoké hodnocení filmu, který je kýčovitý někdy až hanba, ale na druhou stranu si vůbec na nic nehraje! Nakonec mě dostala ta energie a letní pohoda ze snímku sálající a vynikající Meryl + 3 páni potenciální otcové:).

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Kozi pribeh jsem videla na testovaci projekci v ramci LFS ´08. Bohuzel jsem byla dost zklamana. Verim, ze reziser si s filmem dal velkou praci, grafika mi prisla osobita, bohuzel se to neda rict o zbytku filmu. Vtipy za kazdou cenu a pokud mozno co nejvic v jednom zaberu, navic znacne neoriginalni. Kdyby mel film kvalitnejsi scenar, kdyby byl prehlednejsi, kdyby bylo jasnejsi, jestli je Koza "koza" nebo "kozel", kdyby se nechoval(a) presne jako Osel ze Shreka, kdyby... Navic dost vaham, pro jakou vekovou kategorii byl film vlastne zamyslen. Skoda.

Karamazovi (2008)

Opravdu silný zážitek. Excelovali všichni a Ivan Trojan tomu vévodil, výborný!

Občan Havel (2007)

Po skončení filmu se v sále začalo tleskat! Ve Varech běžné, v brněnském multiplexu... myslím, že i to svědčí o tom, že film stojí za vidění:), výborný dokument.

Já, legenda (2007)

Nejsou to úplně čistý 4 hvězdičky, ale Will Smith podává bezchybnej výkon, navíc ta atmosféra prázdnýho New Yorku... nemůžu jinak! :)