• Krátkometrážní

Transatlantická trouba (2010)

Když se seveřanům podaří natočit film tak, že je i vtipný, je to vždy na 5 hvězd.

Truman Show (1998)

Osobní Matrix bez Smithů, zato s Velkým Bratrem.

Třas (2018)

Ten film mě celou dobu bavil, bylo to napínavé, co se stane?... Nic. #kviff2019

Ukončete výstup a nástup (2013) odpad!

To bylo tak strašný, tak strašný, že jsem si tak moc přál usnout a ono mi to nešlo. Asi to největší peklo co jsem letos na 48. MFF 2013 viděl. To nebyla nuda, to byla obrmegahypernuda. Přitom film o autistovi může vypadat i jinak, třeba jako polský "Dívka ze skříně".

Únos (2012)

Velmi hustá atmosféra, neodhadnutelný konec, napínavé téměř do poslední minuty. A to všechno bez zábavné pyrotechniky, digitálních triků a 3D provedení.

Úplné bezvětří (1989)

Původně jsem chtěl dát 4, ale za ten konec se světlicí, za ten ani náhodou.

Vazba (2019)

Z filmu jsme po hodině (v půlce!) odešli. Opravdu opravdu strašný. Sice mě to pak trochu mrzelo, protože po projekci byla diskuse a já tím přišel o možnost se zeptat jak se v Rumunsku vypořádali s minulostí, tedy jak to mají s bývalými konfidenty tamní obdoby naší STB, tedy Securitate a jestli i u nich by bylo možné aby se bývalý agent stal premiérem... bohužel to bylo tak strašný že jsme opravdu odešli. Takže 1* za téma. #kviff2019

Věc (1982)

Teď jsem to viděl asi po čtvrté a pokaždé když to končí mám nepříjemný pocit. Vždycky mě to trochu vyděsí a do toho ten Morricone...

Vepsáno inkoustem (2011) odpad!

Kdo prosím vybírá takové hrůzy na festival? Jediné pozitivum vidím v tom že to mělo jenom 11 minut. I když díky neběžícímu zvuku jsme začátek viděli 2x.

Vesnice (2004)

Dost mě překvapilo 66% podle hodnocení uživatelů. Často se totiž na film dívám nebo nedívám podle hodnocení na tomto serveru. Často se se svým hodnocením ztotožňuji s KevSpa. Naštěstí jsem se sem ale dnes podíval až po shlédnutí filmu.