Klapzubova XI. (1938)

Tenhle film bohužel nesahá své fantastické knižní předloze ani po kotníky... :(

Komisař Rex (1994) (seriál)

Jako kynologický pořad je to skvělé, jako kriminálka to stojí za starou bačkoru.

Koncert pro Manchester (2017) (koncert)

I kdyby byl tenhle koncert špatný, zasloužil by za svoji myšlenku pět hvězdiček. Jenže on navíc byl i skvělý! Klobouk dolů před Arianou Grande. Zpěvačka, která pro mě doteď byla jen jménem, o kterém jsem někde slyšela, v mých očích stoupla nejen pro to, co umí (ač její hudba není můj šálek kafe), ale hlavně pro to, jaká je. Smekám. Doufám, že tohle celý ti, kteří to zvěrstvo páchají nebo páchat chtějí, viděli. A doufám, že se koukali pozorně. Protože pokud ano, museli i oni vidět to, že se jich lidi odmítají bát a tím je nechat vyhrát.

Kosmo - Smrt docenta (2016) (epizoda)

"První tři stránky jsem napsal já, zbytek jsou Tři mušketýři." Málem jsem se udusila smíchy!

Kouzelná romance (2007)

Já jsem asi nepochopila, co je na tom kouzelnýho.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Když půl filmu přemýšlíte, jestli Shailene Woodley sluší víc dlouhé, nebo krátké vlasy, je asi něco špatně. A přitom je to škoda, námět byl super..

Kriminál (1989)

SPOILER: Dobrá "oddychová" akčňárna s okouzlujícím Slyem a tradičním americkým koncem.. Akce je tak akorát a příběh super. Za naštvanýho Franka držícího činku nad hubou toho zmetka přidávám půl hvězdičky.

Krokodýl Dundee (1986)

Jestli mě chcete zaručeně vytočit, pusťte mi tuhle kravinu. Ha, ha. Fakt nechápu zdejší vysoký hodnocení. Hvězdička za krokodýla, co napadl Sue, ten byl udělanej pěkně (škoda, že je oba nesežral, byl by klid).

Křídla Vánoc (2013)

První dojem po příchodu z kina? Zvláštní. Strašně zvláštní film. Ale jen v tom nejlepším slova smyslu. A když se nad tím zamyslím, druhý takový snad neznám. Začátek ve mně budil dost rozporuplné pocity, skoro jsem si říkala, že nechápu, proč jsem na TOHLE chtěla jít, ale dala jsem filmu ještě šanci a on ji využil. A to takovým způsobem, že jsem zhruba po půl hodině úplně zapomněla na popcorn, který jsem si položila na prázdnou sedačku vedle sebe. Křídla Vánoc jsou tak... lidská, ano, to je to slovo.. Tak přesně vystihují pocity (bez)naděje, které velmi důvěrně znám, až mě z toho mrazí... A právě tím mě zaujaly. Na nic si nehrají, prostě jsou. Z kina jsem odcházela s úsměvem, nadějí a řekněme takovým vnitřním klidem. Ponechme stranou, (MENŠÍ SPOILER) jestli člověk věří na zázraky, anděly, v Boha či jiné "nadpřirozeno". Tenhle film prostě má svoji hloubku, ať už člověk v něco věří nebo ne.. (KONEC MENŠÍHO SPOILERU :) )... Asi každý se v něm totiž najdeme. I když ne každý si to přizná.