• Thriller

Barva z vesmíru (2019)

Absolutně zneklidňující, nečekaně hororový, skvělý. Lidi, mějte rozum, rozhodně si to zaslouží víc než pod šedesát procent. Tak dobrý sci-fi postrádající většinu klišé a nudy jiných scif-fi "blockbusterů" jsem už dlouho neviděla. Já to sledovala bez dechu, nechápu hnidopichy, který se nad tím tak šalamounsky ofrňují - že tomu chybí to a ono a "režie je divná" a Cage je tyvole do role se nehodící a bla bla bla. Není to dokonalý, ale je to JINÝ a NAPÍNAVÝ. A to cením v těchto žánrech nadevše. O tom si může taková Ad Astra nebo Život nechat leda tak zdát, sorry jako

Leaving D.C. (2012)

Super, ani jsem nedutala! tudududuuuuduuuuu

Z (2019)

Nenudila jsem se, ale konec ani některé pasáže (co se kurva stalo v tý původní rodině?) jsem nepobrala. Ukazováním bubáka se má v hororu šetřit, ale tady šli do extrému. Ovšem já si toho zmetka zastavila na monitoru a pěkně si ho prohlídla - ha ha

Marianne (2019) (seriál)

Je to skvělý. Osm dílů kvalitního strašání - co víc si přát? Hlavní hrdinka mi přišla nehezká a nesympatická, ale jen do doby, než jsem viděla její "mladší já". To jsem pak byla vděčná, že jsme v ději opět v současnosti. A to je jediná výtka. Pěkný vizuál, pěkný příběh, hodně nápadů.

Awoken (2019)

OMG, takhle ne...Žánrová klišé tolik nevadí (ačkoliv je jimi Awoken fakt napěchované), horší je, že je to v mnoha momentech nechtěně legrační. Herci neskutečně přehrávají, hlavně na FF nahrávkách, tam je to jak na ochotnickém divadle, nebo když se blázni "zblázní". Je to plné nesmyslů jako leckterý horor, tady konkrétně třeba: lidé, kteří mají spánkové apnoe, hodně chrápou. Kdokoliv, kdo by s nimi spal v místnosti, by oka nezamhouřil, notabene LIDÉ SE SPÁNKOVOU PORUCHOU!:-D Hlavní herečka na poměry hodně ošklivá!!! Celkově - balast, na který zapomenu jakmile teď vstanu a dojdu z obýváku na záchod.

Ledová archa (2013) odpad!

Pomoc! Zmrazilo mi to lebku debilitou!

Outsider - Must/Can't (2020) (epizoda)

Tak jsme to doklepali, zbyla hnusná pachuť nudy. Od půlky jsem to přeskákala, toho patosu v závěru bylo servírováno k zalknutí. Pokud bude druhá série, zcela jistě jí nevyhledám.

Outsider - Foxhead (2020) (epizoda)

Těšila jsem se na epizodu celý týden a bohužel mě nebavila. Ty o ničem dialogy v autech jsou k uzoufání, Hollyino "tajuplné" civění v dál mě už irituje, kecy, vata, kecy, vata a ve finále téhle řídké omáčky ten, o kterým jsme věděli, že něco udělá, něco udělá. Jsem už jen zvědavá na to, jaký má bubák v tom svém řádění systém. Jakože proč je někdo poškrábaný, proč někdo poškrábaný není ale má na krku lepru, proč neposednul toho hlavního detektiva, kterej je psychicky v prdeli a dobře by se mu na něm sosalo, KDY PO SOBĚ ZANECHÁVÁ SLIZ VE STODOLÁCH (!!!!) a proč otrokovi nařizuje skoupit všechny lampy ve městě? Jinak nečekám, že se vynikající atmosféra z prvních tří čtyř dílů vrátí. Škoda...

Gwen (2018)

Měl by povinně vidět každý, kdo žehrá na osud, jak je na něj zlý a jak je "špatná doba". Tehdy lidi byli v prdeli naprosto objektivně a pokud se vyloženě nechcípalo, ani jim to nepřišlo. Nechápu tak nízké hodnocení, pro mě příjemné překvapení. A ať mi nikdo neříká, že postava matky nestačí na označení horor!