• Rodinný

Hořký svět - Dědictví (2022) (epizoda)

Po bídném začátku Pálavy příjemné překvapení. Život je hořký, bohudík 😎 Docela se těším na další díl, Pálavu v TV už ne, jedině tekutou 😅

Máma (2021) (seriál) odpad!

Trochu propaganda (mohla by protistrana k porovnání zas natočit něco kolem krvavého Majdanu a vraždění rusky mluvících civilistů na východě země). Navíc mizerně zpracované, natahované a nudné, velmi nesympatičtí a tlustí herci. Kdyby nebylo ukrofanatismu, tak by tenhle škvár asi ani naše TV nikdy nevysílala. Nedokoukáno, nebavilo.

Nechte ho jít (2020)

Velké zklamání, zejména díky přehnanému závěru, celkově vzato možná nejslabší Costnerův film. 45 %

Kdyby radši hořelo (2022)

Renton, ty jsi fakt pako, ale i sluníčkový fanatik jednou prozře, říkají se tomu životní zkušenosti 😅 Ale tahat politiku do recenze filmu bys nemusel.

Euforie - Drink před válkou (2022) (epizoda)

Abstak zahrany dobre, neprijemna podivana. Ale uteky a la nesmrtelny Spiderman pri bolestech a predchozim pajdani ?

Matčin stín (2011)

A nahodou proc ne, letni pohodovka od koni, more, dobra hudba. Kvuli nizkemu hodnoceni 1 * pridam, mozna za tu krasnou kudrnatou zrzku z Holandska 😀

7 životů (2017)

Sci-fi velmi zajimave a dost drsne. Ale co se tyka akce nesmyslne prehnane. Rany zehlickou a 20 kg cinkou do ksichtu a ani skrabanec. Vrchol stupidity byl, kdyz hlavni hrdinka vyskocila ze 4.patra a dopadla do prazdneho kovoveho kontejneru a vubec nic se ji nestalo. To dost srazilo konecne hodnoceni. Celkove tedy prumer.

Chlap na střídačku (2020)

A zase podhodnoceny cesky film, klasika. Komedie pobavila, Chylkova exceluje, nadprumerny jako vzdy i Langmajer, slusne i dalsi herecke vykony. Ve filmu jsem nezaznamenal skryte reklamy. Jinak mezi hlavnimi dvemi hereckami bych nerekl vekovy rozdil 15 let. Za me lehky nadprumer, o tridu lepsi nez Zenska na vrcholu s unyle hrajicim duem Polivkova/Dejdar, o kousek prihazuji kvuli nizkemu hodnoceni a take kvuli vrchni recenzentce, stare panne Spacilove, ktera tomu samozrejme dala zdrcujici kritiku a 0 %, coz mne o to vic lakalo na to zajit do kina :-) Ja se bavil, vecer nam to rozhodne nepokazilo. Za 4 *

V zajetí sněhu (2017)

Samozrejme je to nesmysl roku, ze by prezil v mraze a vichru pres tyden, kor potom, co se jeste vykoupal v mrazive vode, bez cepice, to snad autori nemohli myslet vazne. Ti by umrzli i v lednovych Krkonosich bez koupele. A dalsi stupidnost, matkou v 11 letech, viz. vekovy rozdil herecke matky/ syna. Vysilacka a mobil se nevybije a umi si i poradit s vodou. Tohle bylo opravdu jen "na motivy skutecnych udalosti" 10 % za krasny hory a snih.