Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dokumentární

Pretty Woman (1990)

Film, který dávaj na Nově každý Štědrý den a zapsal se do všeobecného povědomí jako klasika. A s tím i souhlasím. Je to takový odpočinkový nenáročný film, který nemá chybu. 5/5

plakát

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Jen jedno slovo - ÚŽASNÉ!!! Příběh - povedený. Postavy - dobře napsané. Herecké výkony - Level Hollywood. Efekty - nejsou přehnané a dobře autentické (vypadají celkem reálně). Humor - dobře okořenil film. Hudba - kdo nepozná znělku z Pirátů z Karibiku, tak nevím, co si mám o něm myslet. Nostalgie z dětství - YES! 5/5 - jeden z nejlepších filmů historie kinematografie

Made in America (1993)

Film měl celkem dobré ambice a dobrý humor, ale konec byl takovej hodně předpokládanej a uspěchanej. 3/5

Shrek (2001)

Prosím, neukamenujte mě, ale ten film mi až tak úžasnej nepřišel. Je pravda, že měl dobrej humor, výborné postavy a celkově to mělo na začátku dobře našlápnuto, ale celkově mi přišel příběh hodně uspěchanej a jelikož na hodnocení každého filmu se podílí hlavně příběh, bohužel mu musím dát 3/5.

Batman začíná (2005)

Batman začíná a Batman Temný rytíř jsou u mě ty nejlepší filmy, co jsem kdy viděl. Myslím, že to nepotřebuje další komentář.

Temný rytíř (2008)

Batman Temný rytíř a Batman začíná jsou u mě ty nejlepší filmy, co jsem kdy viděl. Myslím, že to nepotřebuje další komentář.

Forrest Gump (1994)

Já k tomu filmu nemám co říct. Dokonalej film, kterýmu bych dal i hodnocení 100%! Kdo ten film neviděl, není to fanoušek filmů!

Dahmer (2002)

Dahmer je velmi zajímavej snímek. Vlastě jsem očekával, že dostanu biografický film o jednom z nejznámějších amerických sériových vrahů. A to se překvapivě i vyplnilo, ale trochu jinou formou. Sledujeme zde současný život Dahmera a poté sledujeme jeho flashbacky na mládí, kdy vypadal jak mladý Elton John. A za to filmaře velmi chválím, že jsme nedostali jen strohý výčet údalostí v životě Dahmera. Vlastně to i vypadalo, že film opravdu dostane 4/5, ale pak ten konec. Konec mi přišel strašně takový uspěchaný a nedodělaný. Chybělo mi tam to největší vyvrcholení filmu, chybělo mi tam, jak Dahmera zatkla policie. A konec má u mě vždy zásadní vliv na celkové hodnocení filmu. Nevím, jak bych to jinak pospal, jelikož se to nedá slovy vyjádřit. Takže kromě toho konce se mi ten film jinak líbil a dávám mu 3/5.

plakát

Simpsonovi - Tentokrát o lásce (1994) (epizoda)

Když hodnotím epizodu tak velkého seriálu, a ještě k němi píšu slovní komentář, zaujímá u mě speaciální místo. A v tomto případě v dobrém slova smyslu. Nevím proč, ale přišly mi úžasné flashbacky z minulých epizod a díl jako takový je velmi vtipný a dobře jsem se u něj bavil. 5/5 - Právem patří do zlaté éry Simpsnů

Loupež století (2014)

Ten film je tak strašně průměrnej, že nemůžu o něm říct, že je to mistrovský dílo, ale zase nemůžu říct, že je to odpad odpadů. Řekněme si plusy. Celková zápletka není k zahození, jo má to své chyby a trhliny, ale není to tak špatný. Dále John Travolta se snažil to dobře zahrát, ale nedalo se mu až tolik prostoru ve filmu, jak by se mohlo. A teď přijde to horší - kritika. Klišé - ty tam byly jakože fakt hodně často a to zrovna moc rád nemám. Reakce a chování hodně postav ve filmu mi přijdou takové nereálné a divné. Např. každá správná matka, když se dozví, že má syn rakovinu, tak neváhá a řekne, že přijede za ním co nejdřív, jak to jen půjde. Dále nechápu chování syna, když táta přijde z vězení. Jako správnej syn ho přeci obejmu a zeptám se, jak se má, a né jen - "Ahoj tati, ty už jsi zpátky?" Takže dávám 3/5 (a to jsem ještě fakt hodně mírnej) - Travolto, not great, not terrible