Obi-Wan Kenobi - Část I (2022) (epizoda)

Tak toto je Star Wars seriál, který jsme chtěli! Kenobi, zdrcený na Tatooinu ze smrti Anakina - úžasný! Inkvizitoři - úžasný! Pohled do života Luka a Leii - bomba! Změna prostředí mimo Tatooine - geniální! Film má atmosféru, kvalitní hudbu, která se hodně blíží te prequelové, nádherné prostředí Tatooinu a Alderaanu (jinak konečně vidíme, jak vypadal Alderaan, před jeho zničením Hvězdou smrti) a celkově to prostě nemá chybu!  Za mě (zatím první díl) lepší, než jsem očekával!

Death Note - Zápisník smrti - Nový svět (2007) (epizoda)

SPOILERY! Chudák Light, jeho smrt byla jeden z nejsmutnějších momentů seriálu. Nečekal jsem, že by ho zastřelil právě Matsuda - ten největší dobrák seriálu, co by nikomu neublížil. Hlavně ta scéna, jak zkrvácený běží za zvuku nádherné hudby a ty flashbacky na něj, jako na mladého studenta. To mě prostě dostalo 😢 Tento seriál říká fakt z reality - není možné udělat spravedlivý svět plný míru a dobra.

Letecké katastrofy: Srážka století (2005)

Doporučení: Pusťte si tento dokument do letadla na dovolenou (zvýšíte dávku adrenalinu). Protože se to stejně odehrálo na přistávací rampě a ne ve vzduchu :)

Star Wars: Klonové války - Kočka a myš (2010) (epizoda)

Tahle epizoda se mi fakt nelíbila. Nudný - vesmírné bitvy nejsou úplně to moje nejlepší, zápletka byla snad ještě více podprůměrná, než u první série, a hlavně ten pavouk, ten mě štval asi nejvíc! A byl jsem ještě k tomu rád, když umřel při výbuchu té lodi, protože i kapitánka Holdo je vedle něj nejlepší postava.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Pro mě fakt dobrý film o tom, jak se Hitler dostal k moci a jak lidé můžou být snadně zmanipulováni v době krize. Film kromě skvělých hereckých výkonů a věrnosti Hitlerova života, nabízí i skvělý soundtrack, místa natáčení (např. se natáčelo i u nás v Liberci) a celkově ta atmosféra těch 30. let plných strachu a nedůvěry.

Přátelé (1994) (seriál)

Za tohle na 100% skončím v pekle, ale ten seriál je starej už skoro 30 let a vtipy už tak vtipný nejsou, jak tehdy byly. Radši si pusťte Jak jsem potkal vaši matku, pro mě lepší a vtipnější.

Skrytá identita (2006)

Nevypínejte ten film hned na začátku. Ten film opravdu stojí za vaši pozornost. Příběh se zde totiž postupně rozvíjí a je to čím dál více složitější a zajímavější. Takže Dicaprio, Nicholson (ale i dlaší herci) a režíser Scorsese opět nezklamali!