• Životopisný

Smysl pro tumor (2024) (seriál)

Krásná ukázka toho, že i z nemocničního prostředí se dá udělat fakt dobrý seriál. Od srdce jsem se zasmál, ale byly i slzy na krajíčku. Vývoj postav velmi robustní, Mirek na začátku vypadá jako největší idiot, kterého má divák nenávidět, ale postupem času si roli prohodí s Jarkou. Postava dědy Tondy byla skvěle napsaná i zahraná!  Jen teda doufejme že nevznikne něco jako Smysl pro tumor po 20 letech :D

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Zajímavý počin. Kvalitu dost sráží ten fekální "humor". 70 %

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Nechápu jak tento pořad může být ve veřejnoprávní televizi vysílán přes 15 let v kuse. Mělo by se to spíše jmenovat Nemáte slovo.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Klasicky koncept, zasadit nějakou katastrofu do osudu jednotlivych lidi se vícemeně osvědčil. Ovšem mam jednu vytku. Film o havířích z ostravska a hlavní role pražáci. V praze to asi nikomu nepřijde divne, ale jakožto skoro místnímu mi to trha uši. Rodilí ostravaci s mistnim přizvukem hrali bohužel druhé housle, ale i tak vypichnu Roberta Mikluše, ktery byl skvěly. Škoda že tvurci nevybrali i další skvěle místní herce, kteři by zahrali kor role havíře mnohem líp!  70 %

Nová země (1972)

První část se rovnala kvalitou Vystěhovalcům. V druhé části byl děj roztahaný, scény Arvida a Roberta byly nudné. 65%

Zmlsané dějiny Light (2020) (pořad)

Dobrý pořad. Ale postava Lucie mi přijde úplně zbytečná a trapná.

Kvíz Jaromíra Soukupa (2023) (pořad) odpad!

Další sebestředná prasečina z dílny TV Soukup. Kvíz stojí za nic. Grafické a soutěžní zpracování na dosti bídné úrovni. Směšné ceny, které jsou nižší než AZ-kvízu (a to je co říct) nebudu radši komentovat.

Cool Girl! (2023) odpad!

Děkuji Otylému Buranovi Stanislavu Lukešovi, za doporučení na tento film. HYPE