• Krátkometrážní

Slídil (2014)

film který se představuje jako další s estetikou Drive či Taxikáře ale v něčem nedostačující. Není to ani tolik thriller, spíš furt krimi, moc se v tom příběhu nic výrazného neděje a je to trochu všechno přeceněné.

Brendan a tajemství Kellsu (2009)

Solidně naanimovaný, dobře napsaný dětský příběh. Signalisuje návrat evrospké animace a to rád vidím.

Jméno růže (1986)

beztak má svůj fanbase a je dobře napsaný, ale je to detektivka která se odehrává v době která moc detektivkám nesluší a mohl by být pacing mnohem rychlejsí a celkový výsledek kratší.

Electroma (2006)

Lidi by očekávali že to je dlouhý doprovodný klip k jejich hudbě ale Daft Punk opravdu udělali jen neo-expresionistický, ártový film. Solidní na svůj žánr.

Chicagský tribunál (2020)

Chytrý, historický film, který přišel ve správný čas v historii USA díky opakujícím se prostestům. Sacha Baron Cohen konečně nehraje Sachu Barona Cohena ale nějakou pořádnou roli kde není ani hlavní herec a celkově velmi kvalitní film kontextově i řemeslně.

Attaway General (2020) (seriál) odpad!

Abosultní sračka, filler pro internetový "hvězdy" na jejich "portfolio".

My Friend Dahmer (2017)

Dokudrama o muži který je na levelu Charlse Mansona, ale tento film se to snaží udělat jinak. Tento film spoléhá na atmosféře a musí na to být člověk naladěný, a i tak je vše jen implikované. Je spíš o tom co ho změnilo v člověka o kterém víme dnes. Nápad dobrý ale provedení je podle mě nedkončené.

Sherlock (2010) (seriál)

Fajnový seriál který měl bohužel nedůstojné zakončení.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Špatný film to z daleka podle mě není, ale konec a celá scéna s deadpoolem je neuspokojivě odvedena.