Solverino

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 31.8.2020  18:50
    #Žiju (2020)

Na to že jsem nic nečekal to bylo překvapivě dobré! Celkem sympatický herci (mladý blbeček) a pěkná korejka. Slušní zombíci. Libí se mi asijská mentalita, s ničím se moc nekakají! :)

• 24.8.2020  23:05
    3Bobule (2020)

Nemá daleko do odpadu... herci trapně křečovití... zápletka prakticky o ničem, nic se tam neděje... asi tak na úrovní Bakalářů. Velika slabota. Nedoporučuji. P.S. Proč tam byl Roden 3 sekundy? Asi aby ho mohli napsat na plagáty?!

• 20.8.2020  22:20
    Amulet (2020)

Tak to bylo docela dost dobrý! Hlavně konec a odhalení kdo je kdo... zajímavý, i když na mě možná moc ulit... :)

• 28.8.2020  20:42

Jedna hvězda z milosti, jinak by to byl čistokrevný Odpad! Neskutečná sračka s dobrým obsazením... ta vysloužilá, vytahaná zrzka, co se pokouší o nějaké bojové scény, to je tak k smíchu jako byla Pittova manželka! Otřesné! Super-blbé! Jako komedie by to šlo, možná ještě jako Bollywood. Ale jinak ubohost první třídy. Nekoukatelné.

• 18.10.2020  22:16

Hmmm, docela dobrý herecký obsazení, ale tak nějak není co hrát... nic moc se tam neděje a horror to fakt moc nejni, spíš takový psycho, ale celkově dost slabý. Dá se to dokoukat do konce, ale jako konzervativní fanda starých dobrých hororrů jsem se fakt dost nudil. Podprůměrná záležitost. Čekal jsem to mnohem lepší.

• 9.10.2020  22:54
    Bourák (2020)

Tak jsem to taky viděl, bohužel... nevím jak s tím budu dál žít, snad se mi brzo povede zapomenout na tu hrůzu. Na Odpad! to není, ale nic moc tedy taky ne. Hodně podprůměrná záležitost na cca 30%.

• 6.10.2020  21:58

Takhle má vypadat akční film! Excelentní záležitost! Wow!

• 2.7.2020  21:09
    Dark - Série 3 (série) (2020)

Wow! Teda na mě už dost překombinovaný a ani jsem už nestíhal kdo je kdo... což je blbé. Ale poslední dvě epizody a hlavně rozuzlení v té poslední bylo výborné! A ty efekty nakonec ty se mi taky moc líbily! Dávám plný počet! Super seriál, škoda jen, že to bylo tak natahované.

• 14.3.2020  13:46
    Devs - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2020)

Celkem bombice, vypadá to hodně zajímavě! Celkem sympatický herci. Super.

• 14.3.2020  13:48
    Devs - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2020)

Ajajaj! Celkem sešup, ty woe takových klišé... SPOILER! (ti zlí jsou zase Rusáci, no jak jinak - to s tím jděte do .... )

• 3.4.2020  18:55
    Devs - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2020)

Lehce nad průměrem. Ale nesmí se u toho moc přemejšlet, jinak se to hroutí jako domek z karet.

• 3.4.2020  18:57
    Devs - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2020)

Nesmíte všemu věřit, komplexně je to bohužel velký a nereálný nesmysl, to to dost sráží dolu, jinak herecké výkony celkem ok.

• 3.4.2020  18:58
    Devs - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2020)

Flashbacky. Laciné. Osvětlující (ale laciné). Výplň. Anihilace i Deus Ex byla jiná liga, tohle je bohužel jenom výplň (vata) mezi reklamama na kabelovce. Uvidíme co bude dál.

• 10.1.2020  23:00

Spíše humorná část, spíše však skoro nudí. Nic moc.

• 8.1.2020  22:49

První díl celkem luxusní záležitost... a Dracula je fakt cool! :o)

• 10.1.2020  23:02

Ze začátku takové jako divné, dost násilně naroubované... ale pak lepší a lepší a konec, ten se mi vysloveně líbil. Mělo to i trošku hloubku. Claes Bang byl ve všech dílech fakt boží! :)

• 20.10.2020  13:59

Tak mě to kupodivu nepřipadá vůbec špatný, o FR revoluci se to zatím vůbec ani neotřelo, spíš mi to silně připomíná můj velmi oblíbený starý francouzský dobrodružný film kde pátral nějaký zchudlý šlechtic a indián po loup-garrou z "Ževadánu" - nevím jak se to jmenovalo, ale bylo to super. Tohle mi přijde taky zatím celkem dobrý... uvidíme jestli to neposerou... :) EDIT: Děkuji tímto c.tuckerovi - ano bylo to Bratrstvo vlků https://www.csfd.cz/film/32314-bratrstvo-vlku-hon-na-bestii/prehled/

• 28.5.2020  21:42

MASAKR! tak to byla jízda, WOW! Tak takhle má vypadat akce!

• 28.8.2020  20:46

Celkem koukatelné, až na ten přiblblý rádoby anti-černý rasismus, tak naivně blbý, jak to dokáže jen Greta. Na konci se to trochu rozjede, pár digitálních monster. No uvidíme druhý díl.

• 28.8.2020  20:47

Aaaaaaaa, na to se nedá koukat! Sebemrskačství a aktivistické kecy! Hnus velebnosti. Taková nuda! Odporná záležitost!

• 1.6.2020  21:05
    Malasaña 32 (2020)

Podprůměrná záležitost, slušné kulisy a herecké obsazení, ale slabý děj, nudný strašák a velmi slabá pointa. Celkově hodně podprůměrná záležitost, jednou se dá, ale je to nuda nuda nuda!

• 30.1.2020  21:09
    Mesiáš (TV seriál) (2020)

Strašně nudná žvanírná plná politickej a sluníčkářskejch blábolů - koukat se na to fakt nedá!

• 15.6.2020  19:23
    Modelář (2020)

Jsem na rozpacích jak film hodnotit, nějak se mi nepodařilo jestli je to komedie nebo satira (huhňání Mádleho a pošahanost aktivisty Hádka) nebo obžaloba společnosti (ten "zlý" Zeman nebo prezidentský kandidát soudruh Stanke). Po řemeslné stránce nelze filmu vůbec nic vytknout, perfektní kamera (i když jsem čekal nějaké kulervoucí záběry z dronů a .... a nic), zvuk i hudba také na výbornou... jen jaksi ten film nemá drajv a tolik potřebnou šťávu. Jakoby tomu něco chybělo, zřejmě se rozhodnout jestli to jako režisér povedu trochu víc do vážna a nebo přešaltuju spíše do humorna. No i tak celkem dobré a rozhodně je to na český film lepší nadprůměr. Milovníci českých filmů a pana Zelenky si mohou přidat jednu hvězdičku.

• 8.10.2020  21:57

První díl zmatený, složený ze spousty flashbacků a nesmyslů, podprůměrný. Docela nuda na to koukat, až konec byl trochu "silnější". Zatím... nic moc.

• 5.7.2020  13:51
    Neviditelný (2020)

Chmmm, no hraje tam taková ošklivá paní, kterou doma mít nechcete a úchyl, který jí doma mít chce. Pořad se naháněji a uchyl jí moc a moc chce. Tak strašnou nudu jsem už dlouho neviděl. Kdyby se aspoň na tu ženskou dalo koukat, ale to ne, to oni vyberou takovou ošklivku nesympatickou. Ach jo. Kokotina!

• 18.7.2020  21:20
    Nosferatu - Bad Mother (S02E01) (epizoda) (2020)

Obrovský kvalitativní propad! Ono to nebylo nic moc ani v první sérii, ale ta druhá je opravdu kanální záležitost. Ale za to je dostatečně genderově (dvě teplé černošky) a rasově (hlavní bílá hrdinka si pořídila 150kg černocha) vyvážené, no to je vofuk! Dějově úplný prd a stokrát nastavovaná kaše. Nic nového, jen po 101. převařený starý fusekle. Odpad!

• 10.7.2020  20:52

Bože můj taková sračka! Pořád těch blábolů, nekonečně patosu a blbých keců. To se nedá vydržet! A český dabing, ten to už totálně zabil. Odpad!

• 20.1.2020  23:12
    Outsider - Dark Uncle (E03) (epizoda) (2020)

Fakt dobré, začíná se to rozjíždět s tím hnusákem... knížka je samozřejmě mnohem lepší, ale tohle je vynikající a za poslední dobu asi nejlepší v seriálech!

• 20.1.2020  23:11

Zatím super! Hodně doporučuji pokoukat!

• 20.1.2020  23:11
    Outsider - Roanoke (E02) (epizoda) (2020)

Pořád vyhlížím toho hnusáka... chci ho víc!

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34