Apatykář Melchior: Znamení čarodějnice (2022)

Celkem koukatelné, ale není to Soudce Ti ani hrdinové z knížek Juraje Červeňáka, ty knížky si přímo říkají o sfilmování! To by byla série pro Netflix!

Silo - Holstonova volba (2023) (epizoda)

Wow! Tak to už je jiná káva! Slušná jízda a krásné podzemní trikové scenerie. Jsem zvědavý jak se jím podaří do děje nacpat ty jednotlivé dějové linky z poměrně tlustých knih. Zatím si myslím, že kdo to nečetl, tak vůbec neví, která mlátí. :)

Silo - Den osvobození (2023) (epizoda)

První díl mě až tak úplně nezaujal, lepší průměr. Knihy ze série jsem četl všechny. Kulisy docela dobrý, herci v prvním díle celkem průměrný, uvidíme jak dál... ale špatný to rozhodně není...

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Dvě hvězdy za triky. Jinak je to křečovitě ftipné jako prase... no nevím, asi opět nejsem cílovka. Pouze pro mladé a retardované, zastydlé děti.

Papežův vymítač (2023)

Zbytečně dlouhá kokotáž... obzvlášť na konci už to není ani zábavné, ani vtipné, spíše k pláči. Russel Crowe je nový Nicolas Cage. A taková to mohla být sranda s nepoměrně větším potenciálem, ale bohužel, další podprůměrná srajda :(

Hrana zlomu (2021)

No jak to napsat... chvílemi naprostá pecka, Kozub i zbytek naprosto famózní... a pak to zase někdo poseje. No dost odvážný střih, kdo se dojde vyčůrat, ten to nepochopí... hudba naprosto otřesné zvuky. No jako studentská práce nebo něčí prvotina to není špatné, poslat to do kin je trochu odvážné. Možná film trochu okořenit, koukalo by se na to líp. Ale bezesporu zajímavý počin.

Atlas ptáků (2021)

Tak líbily se mi herecké výkony prakticky u všech, Kotek se snad časem ještě trochu zlepší, ale už mu jdou i vážné role. Velmi příjemné překvapení, i když už od začátku bylo jasné jakým příběhem se scénárista inspiroval. Palec nahoru!

Místo zločinu Ostrava - Krásné světlo (2020) (epizoda)

Za mě, a na naše poměry, hooodně dobrý. Velmi dobré herecké výkony a realistická práce policie (až na pár drobností nebo režijních zkratek). Dám šanci dalším dílům protože oproti těm sračkám co točí na Nově je tohle celkem koukatelné.

Vesmírná propast (2022)

Velmi dobrý vizuál a výborná hudba. Děj taky není špatný, až na některé scény, které mi přišly trochu naivistické. Ale hodně slušný film, to by tady nikdo nenatočil. Ale chápu, že je tady spousty lidí, co to hodnotí nízko, protože ruský film. Mě je to jedno, mě se to celkem líbilo. Viděl jsem filmy lepší, ale taky spousty, spousty mnohem horších. P.S. Myslím, že hlavní myšlenka je nosná, mnohem vyvinutější civilizace by nebyla automaticky altruisticky zaměřená, ale velmi pravděpodobně by zcela sobecky sledovala své vlastní cíle.

Julie, co by bylo kdyby… (2022)

Výborně natočené po technické stránce, perfektně propojené různé varianty příběhu, to se mi líbilo. Velmi dobré herecké výkony, dobře nazvučené, výborná hudba. Byl jsem spokojený. Na plný počet to ale nebylo.... škoda, že vy ženské dokážete všechno tak strašně zkomplikovat.

Časové pásmo bylo změněno