Čtyři slunce (2012)

Celkem slabota, lehce podprůměrné. Jednou se to dá, ale dost nuda. Pokud chce někdo vidět opravdu pěknou "sondičku", tak doporučuji radši "Poupata" to je mnohem lepší!

Nespoutaný Django (2012)

Nebejt toho konce, bylo by to na 5 hvězdiček. Herr Waltz byl fakt WUNDERBAR!

30 minut po půlnoci (2012)

Velmi doporučeníhodné! Sice to není žádná prvoplánovitá akční pecka, ale je to pěkný. Každej úspěch v týhle oblasti je vždy založenej na mravenčí práci spousty neznámejch včeliček, kterým házej jejich šéfové dosazený svejma politeckejma kamarádíčkama, pod nohy. Well done! Stejně dobré jako "Hurt Locker"!

Lincoln (2012) odpad!

Otřesná záležitost! Po 30 minutách jsem zapnul rychloposuv a až do konce ho nevypnul! Ideální film pro masochisty nebo managery volebních kampaní. Nekonečné žvásty o ničem. Pokud chcete ušetřit, pusťte si noční záznamy z parlamentu nebo ze senátu. Uvidíte totéž a ušetříte za lístek. Za ušetřený peníz zakoupíte láhev vína a zmatláte si šišku - zažijete aspoň něco a druhý den si už nebudete nic pamatovat = dostaví se stejný výsledek jako u týhle strašidelný sračky!

Anna Karenina (2012)

Jedna hvězda za kostýmy a reálie. Jinak prachbídné, Kňára střída asi 3 varianty špulení s kačeřím výrazem. Prý si s tím vystačí - no nevím, je to "herečka" asi jako Hanychová :( Pak několik polodětí v dalších rolích, nekonečné záběry a vljké pohledy do dáli.... jak v ruským filmu.... Asi 3x jsem skoro usnul, jaká to byla nuda. Umělé emoce, spočítané PR managery a výkonými producenty mě nějak minuly... Hodnotím jako velmi, velmi slabé a opět nechápu hype zde na CSFD. Hodnocení je třeba brát s VELKOU rezervou!

Ill Manors (2012) odpad!

Otřesné! Hnus. Lidský odpad se nazvájem multikulturně obohacuje. Naštěstí se ta různobarevná lidská špína nakonec zničí sama. Doufejme!

Argo (2012)

Průměrnej politickej thriller. Bohužel. Trochu nafouklá bublina :(

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Celkem veliké zklamání. Vše působí jako PC pro hra malé děti. Je vidět, že je to točený pro prachy tak, aby do kin v US mohly i úplně malý děti. Jednou se to vydržet dá, ale neporovnatelně horší než LOTR 2 a především LOTR3. Tohle je slabej odvar. Metrosexuální přiteplalý elfové a gumový trpaslíci, hnus velebnosti. Aspoň že ten Thorin Pavéza se celkem povedl.

Diaz: Neuklízej tu krev (2012) odpad!

Smažky dělající revoluci za kapesný svých rodičů! Pokouříme brčko a posvačíme houbičky, pak podpálíme sousedům auta, beztak nás už serou. A jdeme dělat revoluci. Koukám, že podle komunistického režiséra stačí praštit smažku jednou pendrekem a krev se z ní jen leje... gore větší než v céčkovým hororu :) Krásně ty smažky kvičely! Odpad jako prase! Tendenční levicová sračka!

Atlas mraků (2012)

Velmi barevné, krásné efekty, spousta instatních emocí a srdceryvných záběrů - nejvíc se mi ale líbila dystopická budoucnost a Sonmi~451. Už se na to těším...