Avgust. Vosmogo (2012)

Na jednu stranu až špičkový střih a bojové scény (ale není jich moc), na druhé straně přihlouplé a naivní scény na úrovni studia kamarád pro malé děti. Zvláštní. Je vidět, že rozpočet byl poměrně štědrý. Zhruba na úrovní Noční hlídky. Není to špatné, ale ani nijak oslňující. Jinak na rusáky celkem gut. Až na tu rachitickou zlatokopku v hlavní roli :(

Ochránce (2012) odpad!

Tak tohle je fakt propadák! Už ani na tu jednu hvězdičku to není. Třeskutá nuda a velmu uspávací záležitost :(

Zátah: Vykoupení (2011)

Teda jako extra úchvatný mi to teda nepřišlo! Spíš průměr až podprůměr. Skoky ze sedmého patra bez ztráty kytičky. Nekonečné souboje bez zadýchání, údery že by prorazily zeď a za chvíli jsou zase aktéři OK, no prostě jak z ruskýho filmu :( Pár pěknejch nápadů (lednička), 18 hloupejch policajtů co se nechali postřílet jak jelita.... a pak už jen nekonečná přehlídka šaolinů v různém provedení. Nemá to žádnej děj, logika chybí a po krátkým čase to začne nudit.

InSight (2011)

Velká slabota! Zhruba od půlky jsem se v tom stratil, nevěděl co je reál a co představy - ne že by se to nějak zvlášť lišilo. Trocha nezbytného sexu a policejní romantiky (pendrek vidět není :) a tak jsem usnul. Ne že bych o něco přišel. Kvalita filmu vhodná na tácek pod kafe. Škoda času a peněz.

Nezvaní hosté (2011)

Nebylo to až tak špatné.... až na ten velmi rozpačitý konec. Ten to celkem dost zazdil. Ale dalo se, jednu chvíli jsem měl uplně husí kůži :) Jednou se to vidět dá, úplně v pohodě.

Nevěstinec (2011)

Strašná nuda k uzoufání :( Jedna hvězda za kozičky a píčičky - ale i tak velmi velmi slabé a mega nudné!

Muž na hraně (2012)

Jedna hvězdička za mexickou pipku. Jinak je to hodně podrůměrná popcornová "zábava" pro retardovaný američany! Průměrný bílý evropan, s alespoň maturitou, u toho musí buď usnout nebo si okousat nehty i na nohách nudou! :(

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Jedna hvězdička za Pražský hrad a Prahu á la Moskva. Jinak horký kandidát na sračku roku! Neuvěřitelně blbej příběh, trapné "vychytávky" - no děs běs. Chápu, že je to pohádka pro retardované američany, ale co je moc je příliš. Jedinej záporák byl OK. Nechápu ty vysoká hodnocení tady, za co proboha? To i Fantomas byl mnohem lepší!

Nepřítel pod ochranou (2012)

Jedna hvězda za Denzela Washinghtona, jinak je to dobrej shit. Vypněte mozek a vemte si Kinedril. Jedna blbost střídá druhou a ješzě se kamera klepe jak v rukách paraplegika :( Slaboučké jak třetí čaj z pytlíku a asi tak nápadité! Hnus a škoda času a peněz.

Evidence (2012) odpad!

Naprostá tragedie, naštěstí to není zbytečně moc dlouhé. Esence všech ostatních blbostí v jednom filmu. První půlku doporučuji přetočit, totální nic tam není - pak naprosto trapnej a lacinej pokus o jakési "armádní experimenty" - totální sračka na n-tou! :( Nic tak blbého, laciného a trapného jsem už dlouho neviděl! Velká trapárna!