Apatykář Melchior: Znamení čarodějnice (2022)

Celkem koukatelné, ale není to Soudce Ti ani hrdinové z knížek Juraje Červeňáka, ty knížky si přímo říkají o sfilmování! To by byla série pro Netflix!

Archive 81 - Tajemné signály (2022) (epizoda)

Wow, docela dost dobrý! Hustá atmosféra, že by se dala skoro krájet a naprosto pecková (disturbing) hudba. V hlavní roli velmi sympatický chlapík Mr. Athie - pro mě velké překvapení se super dobrým hlasem. Hodně doporučuju, samozřejmě v originálním znění a s titulkama. Taky Mrs. Shibabi mě hodně uhranula, naprosto okouzlující úsměv a velmi sympatický projev (i hlasový). Zatím velké překvapení. Pozitivní.

Barbar (2022)

Jedna hvězdička dolu za to, že se hlavní představitelé (ona i on) chovali jako banda debilů. Jinak to mělo slušný potenciál, do cca půlky pecka za plný počet, potom se to trochu zvrhlo do komedie. Škoda. Ale i tak docela dobrý.

Batman (2022)

Mno, není to vysloveně špatné, jsou tu prima herci (tím nemyslím Patizona se strnulým výrazem brukve) ani atmosféra lehce noir není špatná, ale to je tak celkem všechno. Velkolepé scény, které občas nedávají smysl, nelogický děj i chování postav. No musím říct, že takový Superman - man of steel mi dávalo větší smysl. Ale nikdo z nich nemá na Phoenixe, to byl panečku herec! No, jednou se to dá, ale není to nic extra. A sedět v kině tři hodiny, to se někdo vážně zbláznil?! Lehce nadprůměrné.

Bestie (2022)

Prakticky nekoukatelné. Banda chaotů ječí a běhá kolem auta, honí je digitální lev. Chvílemi k smíchu, ale velmi rychle omrzí. Nedokoukal jsem, nedalo se. Jedna hvězda za Idrise, můj oblíbenec.

Black Adam (2022)

To je nějakej černej film pro černý nebo co? Docela vtipné dialogy, když se na to zaměříte. Např. "Jsme liga spravedlnosti a přinášíme vám spravedlnost atd. ... pokud se vám to nelibí a nesouhlasíte, použijeme sílu!" Prostě krásná americká mentalita a "spravedlnost" pro všechny... pak se jedna paní odvážila zeptat "A kde jste byli, když nás přepadli žoldnéři, co jsou tady už dost dlouho nasáčkovaný?" Docela vtipný. Jinak hezký jsou jenom efekty a triky, např. ten Černoch s křídlama co lítá pořád kolem jako vyplašená slepice nebo ten starej Bílej pán, s tou vyleštěnou konzervou na hlavě, co je pořád duchem nepřítomnej jako strejda Biden. Jinak nic moc a klasická vykrádačka pro mentály... (btw na Sáru bych taky sáhnul :)

Bowling Saturn (2022) odpad!

Tak na to se opravdu nedalo koukat... nadržená Nula, totální hovado a looser si hraje na velkýho šéfa, znásilní a zabije holku... no dál se na to opravdu nedalo koukat, nejvíc líto mi bylo toho psa, který se na to musel koukat... ach jo, takový kokotiny 🤮

Buko (2022)

Nakonec to nebylo tak strašný a vydržel jsem dokonce až do konce 😜 ale vidět to jednou je víc než dost.