Slimák (2006) odpad!

strašné! nuda, nuda, nuda, nuda! film jak z 80.let minulého století, k smíchu? proboha co? ten nakaženej jelen? blbost kosmická! :(

Smrti napospas (2006)

Po dlouhé době jsem se opravdu bál... slušné mrazení po zádech! Perfektní kamera, vynikající zvuk! Chvílema i opravdu děsivé! Roden naprosto skvělej! Dávám maximum a stojím si zatím! Oproti americké klasice poslední doby to má konečně úroveň! Atmosféra super!

Supervoják SS (2006) (TV film) odpad!

Opravdu děsný! Úroveň triků jak ve staré hře pro Atari :) Hnus velebnosti!

Taxidermia (2006)

Tak jsem to dal až na podruhé. Ale jinak teda bomba, čuměl jsem jak puk! :)

Zombies (2006)

Jedna hvězdička za nápad se zombie dětma, jinak bych dal odpad!. Takovejch nesmyslů zase kopec, kdo se má na ty hovadiny dívat! Zase jsem to nevydržel do konce :( Začátek celkem slibnej, ale pak se to začne raketově propadat do odpadu. Ztráta času na to čumět.

Chaos (2005) odpad!

To už s filmem nemá nic společného :( Hnusné a bezúčelné brutální násilí na dvou blbkách. Obzvlášť ta druhá... to nechápu.Opravdovej bezúčelnej hnus fialovej. Tohle fakt nemusim.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Bombastické! jak je možné, že se tak dobré filmy netočí i v evropě!? Fantastické herecké výkony, poetika, kamera i výborná hudba. Velmi silné poselství občas proložené dosti morbidním humorem. Extrakt asijské filosofie a přístupu k životu. Super děj i naprosto reálné reálie. Bravo maestro Chan-wook Park! (potlesk)

Stín zabijáka (2005)

Celkově to není vůbec špatné, navíc jsou tam opravdu silné momenty. Nečekal jsem až tak dobrý film v TV. Škoda, že je film celkově poměrně nevyrovnaný, chvílemi skoro až slabé, nudné a klišovité, pak zase některé scény ale opravdu silné. Vícero režisérů?