Dokjeon (2018)

Wow! Docela dooost dobrý! Já ty korejce žeru - hůlkama samozřejmě!

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Težce podprůměrná záležitost, velká nuda a schématičnost. Plné klišé a dosti o ničem. Typická vata mezi reklamními bloky za co nejmenší peníze. NUDA! :(

Dokonalý trik (2006)

No tak to jsem teda čekal mnohem víc... celkem zklamání. Chvílemi hodně dobrý, chvílema velká nuda a spousta blafání. Zase ten hnusej pršák Scarlett :( kdo se má na to pořád dívat, kdyby radši ukázala kozičku nebo stehýnko... přihodil bych hvězdičku! Nejlepší byl ale konec, ta spousta "akvárií" s Jackmanama.... taky bych si udělal pár kopií a posílal je za sebe do práce :)

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Na plný počet to není, chyběla tomu trochu šťáva. Chvílemi dosti rozvláčné. Sliné téma, výborně zahrané Al Pacinem. Dost dojemné a smutné. Hodně dlouhé, trochu bych to prostříhal. Smutné je, že si nakonec Jack zlomil vaz sám sobě... ve filmu i ve skutečnosti.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

No nevím, nepřišlo mi to jako horror, ale spíš fantasy s poměrně nízkým věkovým ratingem. Skoro žádné gore a ani mě (na rozdíl od knihy) bylo úplně jedno jak to dopadne. Sympatická Růža, ale i to tmavé dítě bylo taky sympatické. Takže jednou kouknout se dá, ale to je tam všechno. Na zadek z toho asi nikdo nepadne.

Doktor Strange (2016)

chmmm, no přiznám se že nic moc, asi už jsem na to moc starej :(

Donnie Darko (2001)

Bomba film! Klobouk dolů! Must see, pro každého fandu... Dokonce tam zazní i dobové fláky (rok 1988) včetně starých dobrých Joy Division! :) Škoda, že neměl tvůrce současné trikové možnosti, to už bychom teprve padli na zadek!

Donšajni (2013)

Oslizlé slintání starého senily! Trapné dialogy, naprostá nepřítomnost humoru. Film o přestárlých pro přestárlé. Silně mi to připomíná jakési Odcházení jednoho starého ožraly. Otřesné nehraní "herců" - výsledek osciluje mezi Odpadem! a Jednou hvězdičkou - jedna hvězda za tu operu, kterou můžu, krásná Mozartova hudba, kterou se nedaří prasit ani odporným českým překladem.

Doors (2021)

Jedna hvězdička za nápad, ale stejně jsem to moc nepobral... otřesné ne/herecké výkony, velmi slabé efekty a prapodivně namixovaný děj. No, celkově je to dost velká slabota a doporučit to opravdu nejde. A ta poslední scénka (povídka to nejde snad ani nazvat) je opravdu Odpad! nejodpadovatější. Fakt totální debilita na úrovni první třídy zvláštní školy.

Dopraváci (2012)

Pěkný, kurwa, pěkný!