Equalizer - Svědkyně (2021) (epizoda) odpad!

Tlustá černá samice s velký zadkem a faldama trousí rádoby hustý hlášky a je trapná jak křečová žíla. Kde byl Denzel nádhernej a exceloval, je tenhle rasistickej černej serál úplně trapně odpornej! Bába vypadá jako Jirka Paroubek co dostal zdarma permici do solárka a celou ji najednou vyčerpal a teď s kovydem mu zavřeli holiče! To je jízda! (do pekel) naprosto nekoukatelná černá taškařice, kde hrajou (skoro) jenom černoši! Hnusný rasistický škvár!

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Super. S panem Washingtonem to opravdu pěkně funguje, palec nahoru. Zbytečná Dakota a ostatní přicmrdávači. Mnohem lepší než poslední John Wick. Děkujeme a dali bychom si ještě pár dílů. :)

Errementari (2017)

Celkem spíše podprůměrná záležitost, vhodná i pro menší děti. Vypadá to na začátku, že se to jako pěkně rozjede, no nerozjede, budete se nudit až do konce. Takovej španělskej Troška. Nic extra. A ta ušmudlaná holčička teda žádný herecký umění nepředvádí, to ani prd.

Eternals (2021)

Neuvěřitelně barevný kýč! Krásné efekty a akční scény, bohužel proložené otřesným rádoby filozofováním na úrovni mentálního retarda. Rádoby historické sekvence pro ty, co neměli ve škole historii, nekonečné tlachání o ničem. Bláboly o nesmrtelnosti chrousta, když prvoplánovitě jsou zastoupeny všechny rasy a všechna pohlaví. Nesmí samozřejmě chybět líbací scéna dvou černých homosexuálů. Ach jo, to je utrpení na to koukat... se nedivím, že mají děti v hlavě guláš a necítí se pohlavně ukotvení, když vidí takové *superhrdiny* v akci. No jsem rád že jsem na tom nebyl v kině, to bych trpěl ještě víc, nedalo by se to posouvat dopředu a ještě by mě bolel zadek ze židličky v kině. Tak si to užijte vy honibrci! (nevím proč se musí tohle všechno na sílu pořád tlačit lidem do hlavy?)

Evangelium: 1.11 Monstrum (2007) odpad!

Hi tech pokemóni, cílová skupina do 10ti let. Klasické anime ve stylu manga = každej tam vypadá jak do 13ti let, zřejmě cíleno na úchyláky. Film celkem o ničem, spousta nelogičností a nesmyslů, no přežil jsem to, ale je spousta lepších věcí, třeba Final Fantasy. Edituju hodnocení: ze dvou hvezdicek pak strmý pád od půlky, větší a větší blbosti, to se nedalo skoro dokoukat. Zlatý Transformers, tam se člověk aspoň občas zasmál nebo tak. Tady blábol na blábol...odpad!

Eva Nová (2015)

Sice se to vidět dá, ale žádná velká sláva to není. Chtělo by to prostříhat a vyházet balast (dlouhé, nudné a opakující se pasáže). Závěr v bazénku takynic moc, takové rozpačité....nic..? :(

Everly (2014)

Jedna hvězda za paní Hájkovou, jinak sračka totální! :(

Evidence (2012) odpad!

Naprostá tragedie, naštěstí to není zbytečně moc dlouhé. Esence všech ostatních blbostí v jednom filmu. První půlku doporučuji přetočit, totální nic tam není - pak naprosto trapnej a lacinej pokus o jakési "armádní experimenty" - totální sračka na n-tou! :( Nic tak blbého, laciného a trapného jsem už dlouho neviděl! Velká trapárna!

Evropské kmeny (2021) (seriál) odpad!

Viděl jsem první díl a ani ho nedokoukal... totální Odpad! multikulti totální srágora s trapnýma teenagerama a lacinými triky - úplně nekoukatelné a k smíchu. Hnus! Nechci vidět ani další díly! Fuj!