Neviditelný (2020)

Chmmm, no hraje tam taková ošklivá paní, kterou doma mít nechcete a úchyl, který jí doma mít chce. Pořad se naháněji a uchyl jí moc a moc chce. Tak strašnou nudu jsem už dlouho neviděl. Kdyby se aspoň na tu ženskou dalo koukat, ale to ne, to oni vyberou takovou ošklivku nesympatickou. Ach jo. Kokotina!

Nevinnost (2011)

Režiséra a jeho předchozí průměrné a prvoplánovité komedie moc nemusím, ale musím uznat, že tohle se mu fakt povedlo. Čeští herci hrají také až neskutečně dobře a opravdově - Vetchý, Geislerová super! Příjemné překvapení od režiséra, kde jsem už nic nečekal. Bravo!

Nezapomeň na mě (2010)

Ač pana Patizona nemusím, tak tenhle film musím pochválit. nečekal jsem tak dobrej film! A ten konec mě docela dostal... takovej krásnej den to byl...

Neznámý (2011)

Wow, v té bídě, co panuje v kinech se nebojím tomu dát plný počet! Žánrová klasika zcela na úrovni série s Bournem apod.. Liam hraje jak o život a Diane Kruger je také skvělá. Volám BRAVO! Moc se mi to líbilo a ani chvilku jsem se nenudil! napínavá atmosféra a zajímavý zvrat na konci. Vřele doporučuji! A Bruno Ganz jako třešnička na dortu!

Neznámý od jezera (2013)

Ty vole! Hulibrci v akci... hustýýýý! Skoro gay porno :( sem čuměl jak péro z gauče!

Nezvaní hosté (2011)

Nebylo to až tak špatné.... až na ten velmi rozpačitý konec. Ten to celkem dost zazdil. Ale dalo se, jednu chvíli jsem měl uplně husí kůži :) Jednou se to vidět dá, úplně v pohodě.

Nezvaný host (2020) odpad!

Tak to je opravdu slušná kktina. Opravdový Odpad!

Nezvěstná (2023)

Mladá černá teenagerka v sobě objeví nekonečné hackerské schopnosti, kdy dokáže lusknutím prstu prolamovat hesla na své letitém iPočítači, který je schopen multitaskovat jako serverové pole s neomezeným výkonem a tunou operační paměti, streamovat videa z půlky světa atd. FBI s KGB (GRU) musí zelenat závistí, že jí ještě nenajala. Nejvtipnější je když prolamuje dvoufaktorová ověření uhodnutím hesla během několika vteřin. No koukat na to bylo čiré utrpení. Zápletka děravá jak staré ponožky a výsledek rozpačitost obecná. Nechápu zdejší hype.