Logan: Wolverine (2017)

Ani jsem neusnul. Ale zase taková pecka to nejni. On už je to taky dost vytěženej formát. Tak snad už konec...

matka! (2017) odpad!

Chorá mysl pana režiséra, delirium tremens, nevydržel jsem ani do konce, totálně nekoukatelné :(

Miluji tě modře (2017)

Jedna hvězda za pěkný nahý holky, to ale celý film neutáhne. Totálně bez děje, bez nápadu, bez ničeho... přehlídka ztraceného času :(

Mlha - Pequod (2017) (epizoda)

to skutečně muselo dát hodně práce sehnat tak debilně nesympatický obsazení :(

Mlha - The Waiting Room (2017) (epizoda) odpad!

ha ha ha ha. to byla dobrá debilita - vézt pacienta přes půl nemocnice abych mu vytáhl roxor z břicha :) to mohli udělat na kterýmkoliv wc ha ha ha

Mountain Fever (2017) odpad!

Tak to je horký kandidát na Odpad! roku! Super nelogické chování totální bandy looserů a idiotů, debilní dialogy a šílená nuda. Fakt totální sračka na úrovní ročníkové práce ve zvláštní škole. Hnus a ztráta času.

Mumie (2017)

Tak to je prvotřídní křeč jako prase... dost dlouho jsem myslel, že jde o parodii, ale oni to fakt asi mysleli vážně... to snad režíroval Troška nebo kdo.... no celkem děsně trapné :(

Naneživo (2017)

Tak začátek jsem nedal, no ke konci mě zaujala ta malá mimozemšťanka co hrála producentku... ta byla fakt hustá, jsem nevěděl jestli není z latexu na baterky, ta sexuální robotka pro teplý trpaslíky :)

Nikdys nebyl (2017)

Skoro až sympaticky tvrdohlavě ujetej Žoakým, no na jedno kouknutí prima!