Velké nic (2023)

Přesně podle názvu filmu, Velké nic. Trochu depresivní pro slabší povahy.

Dvě slova jako klíč (2023)

Tak jednou to vidět jde. Takové dost polopatické až narativní. Byl by z toho pěkný cestopis... víc se mi líbil předchozí díl, tady není šance nové postavy poznat jakkoliv blíž, jejich pohnutky apod. Je to takové "rychlokvašené". Ale zase na českou produkci bezduchých komedií je to prima.

Bibliotěkar (2023) (seriál)

Zajímavý námět, něco mezi fantasy a dalšími styly. V podobném duchu jako Denní a Noční hlídka. Poměrně slušné gore, herci ok. Určitě se dá seriál jednou vidět, pro zpestření, něco jiného než na Netflixu. Palec nahoru!

Indiana Jones a nástroj osudu (2023) odpad!

Nekoukatelný odpad. Z poctivé filmařiny se stal TikTokový odpad, nesmyslné bláboly místo dialogů, nesmyslné zvraty na úrovni různých "výzev" pro děti a totální nesmysly v trikových částech filmu (prakticky celý film). Na absolutní dno to však přivedlo setkání jednoho "mislitele" s opravdovým historickým myslitelem. Tak to už jsem opravdu vystříknul... no ty wogo, to se opravdu nedá! Hnus velebnosti. Mads to nemůže zachránit i když toho záporáka hraje s opravdovou chutí!

Barbie (2023) odpad!

Nic tak kokotskýho jsem dlouho neviděl. (blijící smajlík)

Případ se štěnicí (2023) (TV film)

Otřesná věc. Pohádka plná nesmyslů a nereálných hloupostí. Penzionovaný policista na výsluze, který chodí vyslýchat podezřelé s vyšetřovatelem, ten mu předá kopii živého spisu, spolu s fotodokumentací, bere ho k vyšetřovacím úkonům... no ty wogo a čekal jsem, že je nakonec oba odnese čert (GIBS) a ne, ono je to myšleno vážně... no ty wogo, tak takhle by to mohlo fungovat v pohádkovém světě, možná, nebo tak max. v 19. nebo na začátku 20. století, na četnické stanici. Nevím kdo takové kkotiny vymýšlí, ale s realitou to opravdu nemá nic společného. A to přehrávání některých "herců", na to se nedá moc koukat, zřejmě to byli snaživí ochotníci... fuj, to byla ale blbost. :(

De man uit Rome (2022)

Tak toporné "herectví" jsem už dlouho neviděl. Režisér zřejmě vůbec nerežíroval. Jsou vidět nasypané peníze, pěkné exteriéry, ale to režisérské vedení je otřesné. Vydržel jsem asi do poloviny a pak usnul. Šílená nuda, nesmyslné zápletky, rozum si vzal dovolenou... škoda, mohl to být pěkný film. Překvapení se bohužel nekonalo, čistá nuda.

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

Jedna hvězda za počítačové efekty. Zbytek je mega kkotina. Totální nesmysly vycucané kdo ví z čeho... ano na tu soudružkou Godotovou se nekouká moc dobře, nějak nám zhubla a začíná vypadat jako ta druhá blbka, ta ještě hubenější, co předstírala, že umí jezdit na motorce. Ty wogo kam na ty nesmysly chodí? S vypětím všech sil se to jednou dá... kam na ty pohádky chodí? Proč nenatočí radši nějaké opravdové scifi...

Matka (2023)

Jedna hvězda za Lopezovou, ten její kukuč neomrzí. Kouká se na ní o trochu líp než na Anželínu Žolíí. Ale stejně, měkká hezká ženská bez svalů mlátí chlapy jednoho za druhým, střílí vysoce výkonnou puškou atd. atd.... umí spíchnout bombu z hajzlpapíru a tekutýho mejdla na ruce, to jsem čuměl! Je nebezpečná i na WC.